logo itpoint.cz

viphone break prodlužuje bezplatné volání do 15. ledna 2006

Společnost Unient Communications provozuje službu viphone break, která umožňuje volat zdarma na pevné linky do 30 zemí světa včetně ČR. Původní měsíční interval pro bezplatné volání je nyní prodloužen do 15. ledna 2006.

Služba viphone break byla uvedena v říjnu na Invexu, to znamená, že některým klientům už končí stanovený měsíc volání zdarma. "Jako poděkování a hlavně vánoční dárek, jsem se rozhodli všem více než dvěma tisícům dosud zaregistrovaných uživatelům prodloužit možnost volání zdarma až do 15. ledna příštího roku. Budou si tak moci lépe užít všech svých blízkých a známých o vánočních svátcích," vysvětluje Pavel Chlupáček ze společnosti Unient Communications.

Stále je možné vyzkoušet si službu viphone break. Není nutná žádná smlouva, stačí úvodní registrace a dostatečně kvalitní připojení k Internetu. Každý, kdo odešle SMS zprávu s kódem VIPHONE na číslo 9001130 obdrží registrační kód. Ten je třeba do 30 dnů zaregistrovat na www.viphone.cz/break. Pak lze zdarma a bez jakýchkoli závazků volat na pevné linky (včetně zahraničí). Cena této SMS je 30 Kč.

Seznam států, pro které platí služba viphone break :

Argentina
Austrálie
Belgie
Česká republika
Čína
Dánsko
Finsko
Francie
Havajské ostrovy
Holandsko
Chile
Irsko
Itálie
Kanada
Lucembursko
Maďarsko
Malajsie
Německo
Norsko
Nový Zéland
Panenské Ostrovy
Polsko
Rakousko
Singapur
Španělsko
Švédsko
Švýcarsko
Tchaj-wan
USA
Velká Británie

Všeobecné obchodní podmínky a další informace naleznete ZDE.

Článek ze dne 29. listopadu 2005 - úterý