logo itpoint.cz

Vítkov se otřásá v základech

Společnost Xerox Czech Repulic pořádá na pražském Vítkově ve dnech 9. a 10. března 2003 výstavu s názvem INNOVATE 05. Zveme tímto všechny nadšence nejnovějších tiskových řešení a příznivce vysoké kvality na tuto akci, která je určena nejen pro malé, střední i ty největší firmy, komerční zpracovatele i organizace veřejné správy, ale i pro širokou veřejnost.

V pondělí večer se na žižkovském vrchu Vítkov nad Prahou rozzářilo písmeno X. Je symbolem společnosti Xerox Czech Repulic, která zde ve dnech 9. a 10. března 2003 pořádá výstavu s názvem INNOVATE 05. Zveme tímto všechny nadšence nejnovějších tiskových řešení a příznivce vysoké kvality na tuto akci, která je určena nejen pro malé, střední i ty největší firmy, komerční zpracovatele i organizace veřejné správy, ale i pro širokou veřejnost.

Mohutné prostory v Národním památníku na Vítkově budou svědky této jedinečné akce, na které budou mít všichni návštěvníci šanci vzhlédnout celou řadu vystavených produktů od produkčních tiskových systémů po kancelářská multifunkční zařízení. Zároveň INNOVATE 05 umožní všem návštěvníkům seznámit se s nejnovějšími technologickými trendy, přinese nové možnosti práce s dokumenty, rychlejší a kvalitnější tisk a zároveň představí poradenské služby společnosti Xerox.

Na návštěvníky, kteří se zaregistrují před zahájením INNOVATE 05 na stránkách www.xerox.cz , čeká celá řada cen, které budou v průběhu akce vylosovány. Mezi výherní ceny patří například některé z nových modelů stolních tiskáren značky XEROX či cenové výhody při nákupu strojů. Každý desátý zaregistrovaný návštěvník dostane kalendář se závodními motorkami Ducati. Tyto značky se v loňském roce spojily a vytvořily tým Xerox Ducati, který úspěšně absolvoval mistroství světa v závodech SuperBiků.

Zájemci se mohou registrovat na stránkách www.xerox.cz. Ti, kteří tak učiní, obdrží při vstupu na výstavu osobní dárkový balíček.

Xerox

Článek ze dne 8. března 2005 - úterý