logo itpoint.cz

Volný a TV Óčko představují nový český hudební web O3

Spuštění nového hudebního portálu O3 je výsledkem spolupráce portálu Volný a hudební TV Óčko. Jeho cílem je oživit českou internetovou hudební scénu. Vysílání Óčka běží na O3 v přímém přenosu jen s několikasekundovým zpožděním a ve zbrusu novém přehrávači. Dalším obohacením je například oblíbená rubrika s aktualitami z právě probíhající soutěže Česko hledá SuperStar ...

Spuštění nového hudebního portálu O3 je výsledkem spolupráce portálu Volný a hudební TV Óčko. Jeho cílem je oživit českou internetovou hudební scénu.

Na co všechno se návštěvníci mohou těšit, upřesňuje Michael Fried, generální ředitel Czech On Line a.s. provozující portál a služby pod značkou Volný. "Kvalitní hudební produkce 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, krátké aktuální zprávy či obsáhlé komentáře a recenze, rozhovory či chaty se zajímavými lidmi z hudební branže, hitparády, soutěže - to vše tvoří základ obsahu nového portálu. Díky šíři a pestrosti obsahu se hudební portál O3 bezesporu stane vyhledávaným on-line magazínem všemi uživateli internetu i hudebními fanoušky," dodává Fried.

Portál potěší také všechny, kteří nemají možnost sledovat Óčko přes kabelovou televizi či satelit. Vysílání Óčka běží na O3 v přímém přenosu jen s několikasekundovým zpožděním a ve zbrusu novém přehrávači. Dalším obohacením je například oblíbená rubrika s aktualitami z právě probíhající soutěže Česko hledá SuperStar, nabídka vyzváněcích melodií na mobil, fotogalerií známých interpretů či pohlednic. Nebudou chybět ani soutěže o nové hudební tituly.

O tom, kam by měl portál směřovat do budoucna, hovoří Jiří Balvín, generální ředitel TV Óčko "Vysokorychlostní internet se pomalu stává běžnou součástí života, zejména mladých lidí. Aby mohli hudební příznivci plně využít všech benefitů, které jim rychlý internet přináší, plánujeme další posílení multimediálního obsahu. Uvažujeme o nabídce hudby ke stažení, on-line přehrávání klipů nebo zpřístupnění archivu hudby a pořadů TV Óčko."

Volný a TV Óčko jsou dlouhodobými partnery, v minulosti spolupracovali například při produkci první české reality show pod názvem Vyvolená. Nyní Volný zajišťuje on-line vysílání TV Óčko přes internet.

O hudební televizi Óčko

Óčko vysílá již druhým rokem jako hudební televize, která má na trhu své nezpochybnitelné místo. Podle Mediaprojektu je nejsledovanější českou satelitní a kabelovou televizí. Oslovuje především mladou a střední generaci. Vysílání Óčka je dostupné v kabelových sítích UPC, Karneval a mnoha dalších. Vysílá také volně na satelitu Astra 19,2E, a je dostupné i uživatelům služby UPC Direct.

TV Óčko naleznete na http://www.O3.cz

Czech On Line

Článek ze dne 1. března 2005 - úterý