logo itpoint.cz

VOLNÝ nabízí jako první nonstop neomezené volání do všech pevných sítí v ČR

Volný, poskytovatel bezpečného a kvalitního připojení a hlasových služeb pro domácí a firemní uživatele, představuje novou službu volání za paušál. VOLNÝ TelefoNet umožňuje neomezené telefonování do všech pevných sítí po celé ČR po celý den za 399 Kč měsíčně !

Volný, poskytovatel bezpečného a kvalitního připojení a hlasových služeb pro domácí a firemní uživatele, představuje novou službu volání za paušál. VOLNÝ TelefoNet umožňuje neomezené telefonování do všech pevných sítí po celé ČR po celý den za 399 Kč měsíčně ! Také firemní uživatelé využijí výhod neomezeného volání do pevných sítí pouze za měsíční paušál 699 Kč. Volný TelefoNet poskytuje navíc volání do mobilních sítí a do zahraniční za nejnižší ceny na trhu.

"Po dlouhé řadě prvenství, které Volný přiřadil ke svému jménu, je Volný opět prvním operátorem, který nabízí neomezené volání v pevných sítích za paušál", říká Michael Fried, generální ředitel Czech On Line. "Tvrdě jsme pracovali na tom, abychom se stali největším poskytovatelem internetového připojení. Jsem přesvědčen, že díky bezkonkurenčním cenám programu Volný TelefoNet podstatně posílíme naši pozici předního alternativního operátora," doplňuje Fried.

Volný TelefoNet je služba postavená na bázi revoluční technologie VoIP, která na českém trhu doposud chyběla. Uživatelé volají jakkoliv dlouho po celé ČR časově neomezeně za nízký měsíční paušál. Bez ohledu na to, zda budou volat v pevných sítích deset minut či deset hodin, nemusí domácí uživatelé kontrolovat výdaje za volání, neboť zaplatí vždy jen cenu paušálu 399 Kč, firemní uživatelé pak 699 Kč. Se službou Volný TelefoNet se uživatelé mohou odpojit od pevné telefonní linky, neboť jim nyní pro telefonování a internet postačí pouze jejich internetové připojení.

Volný TelefoNet obsahuje čtyři základní tarify.

Domácí uživatelé si mohou vybrat ze dvou tarifů :

Firemní uživatelé mají na výběr také dva tarify :

Všichni uživatelé, kteří mají internetové připojení nezávislé na Českém Telecomu, mají nyní jedinečnou příležitost oprostit se ze závislosti na dominantním operátorovi a plateb za pevnou linku, a uspořit tak výdaje za telekomunikační služby.

Volný navíc poskytuje zcela zdarma telefonní přístroj podporující IP telefonii, a to při podpisu smlouvy na dva roky. V aktuální nabídce jsou dva IP telefonní přístroje - WELL LP-302 a VOGUE 8820IP. Další možností je pořídit si IP bránu ASUS VP100, která se používá pro připojení analogových telefonů.

Služba Volný TelefoNet využívá k přenosu hlasu internetovou linku a technologii Voice over IP. Uživatelé získají se službou Volný TelefoNet klasické 9místné číslo. Telefonují a přijímají pak hovory jako při klasické telefonii, aniž by museli použít počítač. Služba je nezávislá na technologii i na poskytovateli připojení. Může být použita na všech pevných vysokorychlostních připojeních k internetu a většině pevných bezdrátových technologiích (FWA).

Volný TelefoNet vyžaduje minimální rychlost připojení 128 kbps v obou směrech. Více podrobností o službě VOLNÝ TelefoNet naleznete na http://volani.volny.cz/volny-telefonet.

Článek ze dne 6. října 2005 - čtvrtek