logo itpoint.cz

Workshop viphone

Pokud máte zájem dozvědět se spoustu zajímavých informací o možnostech IP řešení firemní a korporátní telefonie, zaregistrujte se a navštivte nás 12.10. 2005 v prostorách Unient Communications - demoroom / Praha 5 - Jinonice. Workshop Vám odpoví na otázky co je služba viphone nejen z hlediska fungování služby, ale také jaké vám její využití může přinést výhody. Uzavírka registrací je 10.10. 2005.

"viphone"- IP řešení firemní a korporátní telefonie

Pokud máte zájem dozvědět se spoustu zajímavých informací o možnostech IP řešení firemní a korporátní telefonie, zaregistrujte se a navštivte nás.

Služba viphone integruje to nejlepší ze světa telefonie a internetu a dává uživateli k dispozici nástroj, který výrazně zjednoduší komunikaci mezi uživateli. Kromě komfortního uživatelského rozhraní znamená pro uživatele služba viphone výrazné úspory v oblasti investičních a provozních nákladů.

Koncept služby je založen na principu Hosted IP PBX. Jedná se o identický model jako v případě GSM sítí. Uživatel si pořizuje pouze telefonní přístroj a k němu požadovaný rozsah služeb v rámci měsíčního paušálu. Do vlastní telefonní ústředny nemusí investovat – využívá ji jako službu prostřednictvím datové konektivity. Službu viphone lze však s výhodou využít i v případě stávající telefonní ústředny uživatele.

Workshop Vám odpoví na otázky co je služba viphone nejen z hlediska fungování služby, ale také jaké vám její využití může přinést výhody.

Program :

Termín a místo konání :

12.10 2005, Prostory Unient Communications - demoroom
Avenir Business Park, Radlická 714/113a
Praha 5 - Jinonice

Registrace ZDE (uzavírka registrací je 10.10. 2005)

Článek ze dne 21. září 2005 - středa