logo itpoint.cz

Zlato od Microsoftu

Letošní březen se zapsal zlatým písmem do historie softwarové firmy, která tento den získala od společnosti Microsoft titul Gold Certified Partner. Zlaté partnerství Microsoft uděluje po splnění řady přísných kvalifikačních podmínek, které jsou spojeny s odbornou certifikací pracovníků partnerské firmy, vysokou profesionální úrovní služeb a zejména na základě spokojenosti zákazníků v oblasti poskytování pokročilých technických znalostí ...

Letošní březen se zapsal zlatým písmem do historie softwarové firmy, která tento den získala od společnosti Microsoft titul Gold Certified Partner. Zlaté partnerství Microsoft uděluje po splnění řady přísných kvalifikačních podmínek, které jsou spojeny s odbornou certifikací pracovníků partnerské firmy, vysokou profesionální úrovní služeb a zejména na základě spokojenosti zákazníků v oblasti poskytování pokročilých technických znalostí a vytváření řešení spolupráce a produktivity pracovních skupin.

"Od tohoto data můžeme používat logo Gold Certified Partner, což našim zákazníkům již na první pohled demonstruje, že poskytujeme špičkové služby při přípravě a realizaci vzdělávacích programů zaměřených na informační technologie a firemní produktivitu pro organizace i jednotlivce. Námi nabízené řešení zahrnuje praktický znalostní audit, školení v učebnách i online a přípravu na certifikační zkoušky Microsoft." zdůraznila ředitelka školícího střediska  Marie Janouchová.

Zlaté partnerství, jakožto nejvyšší stupeň spolupráce s Microsoftem, představuje pro  řadu výhod, které jim mají pomoci vyniknout na obsluhovaném tržním segmentu.

Společnost  vznikla v roce 1994. Zajišťuje služby zaměřené na vývoj, provoz a rozvoj informačních systémů. Poskytuje řešení v oblastech řízení vztahů se zákazníky (CRM), správy dokumentů a informací (DMS), sdílení dat a aplikace pro pracovní skupiny a týmy (groupware), internet/intranet a bezpečnost IS. V oblasti podpory IS se  soustřeďuje nejen na outsourcing a helpdesk, ale poskytuje také servisní služby při správě informačních systémů, správě sítí LAN/WAN nebo při řešení problémů, výpadků a havárií IS.

Vyhledávané je i autorizované školicí středisko, které poskytuje standardní kurzy pro uživatele, kurzy kancelářských systémů na míru, specializované kurzy pro IT profesionály, certifikační kurzy a testy standardní počítačové vzdělanosti i IT profesionálů s celosvětovou platností.  rovněž dodává hardware a software, poskytuje poradenství v oblasti licencí software a na přání klientů provádí softwarový audit.  má certifikát systému managementu jakosti ISO 9001. Od května 2004 je Digi Trade součástí skupiny firem PC-Ware.

Digi Trade

Článek ze dne 31. března 2005 - čtvrtek