logo itpoint.cz

Zlevněný HiPath 3000

AKCE DO 31.12. 2005 - VYUŽIJTE SLEVY 5, 10 a 15 % NA SYSTÉMY HIPATH 3000 A WLAN ZAŘÍZENÍ. SLEVY JE MOŽNÉ ČERPAT I VE FORMĚ POUKÁZEK NA SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ V OBCHODNÍCH DOMECH !

Společnost Siemens poskytuje do 31.12. 2005 slevy v hodnotě 5, 10, a 15 % pro HiPath 3000, závislé na konečné ceně. Společnost Rosch s.r.o., jako top-partner společnosti Siemens nabízí po vzoru svého partnera do konce tohoto roku slevu 1,5 %. Tato sleva bude poskytnuta na multifunkční komunikační systém HiPath 3000 V5.0 a s ním spojené příslušenství v jakékoli výstavbě.

Při kombinaci těchto slev lze pořídit komunikační systém na špičkové úrovni za velmi příznivou cenu.

HiPath jako otevřená architektura pro podnikovou komunikaci přináší nové možnosti lepšího a efektivnějšího řešení podnikových komunikačních procesů. HiPath IP řešení umožňují na jedné straně propojit obě oddělené komunikační platformy - telefonní infrastrukturu a datovou strukturu podnikové sítě a využít výhod, které obě dříve oddělené části mají. Na straně druhé HiPath IP řešení nabízí možnost využít datovou infrastrukturu podniku pro implementaci dat pouze na IP platformě. Konvergence umožňuje efektivnější a rychlejší zvládnutí komunikačních procesů podniku, přinášejí úsporu nákladů na správu sítě a na podnikovou komunikaci vůbec. Součástí nabídky je široká nabídka multimediálních aplikací a profesionálních služeb zahrnující poradenství, projektování řešení na klíč, instalaci a správu až po speciální tréninkový program.

Řešení HiPath nabízí uživatelům mimořádnou spolehlivost, protože jsou ošetřeny všechny provozní situace. V této věci Siemens zúročil své dlouholeté zkušenosti a myslí nejen 
na odolnost vlastního serveru, ale i na prostředí, ve kterém je integrován. Všechny části dodávaného řídícího serveru jsou zálohovatelné. Je tedy možné postavit řešení, kde bude záloha pro napájení, hlavní procesor i pomocné systémy a samozřejmě i brány. U síťových řešení je s výhodou možné použít různých modifikací vzdálené náhrady. Potom není nutné investovat do plné redundance ve všech systémech.

Způsobilost spojení pro kvalitní přenos hlasu i videa je možné stále sledovat. Citlivost použité metody (například na maximální povolenou ztrátu paketů), je možné nastavit podle parametrů konkrétní sítě. A při nedodržení těchto parametrů systém sám hledá záložní cestu.

V případě zájmu o konkrétní nabídku systému HiPath 3000 s čerpáním slevy vyplňte prosím a odešlete níže uvedený formulář a budete neprodleně kontaktováni našim obchodním zástupcem.

HiPath IP telefonie - registrační formulář
přeji si uplatnit slevu formou : sleva z ceny
pokázka na spotřební zboží
chci zaslat nabídku od partnerské společnosti Siemens :
jméno :
příjmení :
firma :
e-mail :
telefon :
ulice :
město :
PSČ :
funkce ve společnosti :

poznámka / případně krátké sdělení, dotaz atd. ...


  

Článek ze dne 11. listopadu 2005 - pátek