logo itpoint.cz

2 měsíce prázdnin - 2 měsíce webhostingu zdarma

Léto je tady a ACTIVE 24 přichází s prázdninovou akcí - 2 měsíce webhostingu zdarma a doména jako bonus ...

"Proč nevyužít letní okurkové sezony na přípravu nového internetového projektu ? Zvláště když za webhosting nemusíte v létě platit ...," říká Roman Dušek, obchodní ředitel ACTIVE 24. Vystihuje tak myšlenku letní akční nabídky: zákazníci, kteří si objednají za stanovených podmínek webhosting, získají doménu zdarma a navíc jim první dva měsíce webhostingu nebudou účtovány.

Akce platí pro webhostingové modely STATIC, SLIM, LITE, PROFI nebo BUSINESS s platebním obdobím minimálně 1 rok, objednané v průběhu měsíců července a srpna 2006. Letní sleva je poskytována i k objednávkám uvedených modelů se čtvrtletním platebním obdobím - zde je za první dva měsíce webhostingu účtována pouze polovina ceny.

Model STATIC, optimalizovaný pro osobní internetové prezentace, nabízí za cenu 149 Kč měsíčně 1 GB prostoru na disku, který si zákazník může rozdělit mezi www stránky a e-mailové schránky. Nejvyšší modely PROFI a BUSINESS jsou určeny pro firemní prezentace náročné na výkon, zahrnují 5 respektive 10 GB diskového prostoru, několik samostatných databází, grafické statistiky návštěvnosti a mnoho dalšího. U všech modelů je samozřejmostí profesionální zákaznická podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Článek ze dne 3. července 2006 - pondělí