logo itpoint.cz

2N na CeBITu potvrdila svoji technologickou vyspělost

Společnost 2N TELEKOMUNIKACE při prezentaci na veletrhu CeBIT v německém Hannoveru opět představila novinky plně srovnatelné se světovou špičkou. Kromě implementace technologie přenosu hlasu v datových sítích VoIP a GSM sítích třetí generace byly magnetem české expozice také aplikace pro podporu mobility účastníků.

Jeden z hlavních magnetů expozice 2N, komunikační systém ATEUS-NETSTAR, byl trvale středem pozornosti partnerů 2N z celého světa. Na CeBITu byl poprvé prezentován ve verzi, která je v České republice na trhu od minulého roku. Většina návštěvníků ocenila jeho technologickou vyspělost, která spojuje všechny aktuální trendy v oblasti firemní komunikace. "Naše hosty zaujaly zejména uživatelské terminály. Propojení firemní komunikace s mobilním telefonem GSM je trend, zajímavý pro celý svět," řekl ing. Michal Kratochvíl, marketing manažer 2N. "Řada zákazníků i partnerů je v této oblasti velmi dobře informovaná, přinesli nám zajímavé podněty i konkrétní požadavky."

Přední místo patří 2N i mezi firmami, které nabízejí technologii GSM bran. Díky širokému portfoliu produktů, spolu s podporou služeb VoIP u všech kategorií bran, si 2N udružuje přední pozice mezi mnoha konkurenty na celém světě. 2N se mezi těmito firmami řadí ke špičce nejen technologicky, ale i z pohledu marketingu. Moderní přehledná expozice s využitím interaktivních prezentací se dala zařadit spíše mezi stánky velkých operátorů než malých technologických firem. Překvapivě velký zájem byl podle Michala Kratochvíla také o výklenkové produkty pro malé firmy, například novou generaci ústředen OMEGA Lite nebo aplikaci Mobility Extension pro cizí ústředny, která v ustrednach nahrazuje DECT systemy.

Velký zájem zaznamenal také nový, vůbec poprvé veřejnosti představený, dveřní komunikátor HELIOS.

Hannoverský CeBIT není jedinou akcí, kde 2N prezentuje své výrobky. Exportní aktivity 2N rozvíjí ve více než 100 zemích světa. V únoru jste se s produkty 2N mohli setkat na veletrhu Expocomm Mexico, v prvním březnovém týdnu potom na výstavě Telexpo v Brazílii. Stejnou pozornost věnuje 2N i tuzemským akcím a veletrhům. V dubnu bude vystavovat na veletrzích PragoAlarm a Stavebních veletrzích Brno.

Článek ze dne 31. března 2006 - pátek