logo itpoint.cz

2N na konferenci tel.con spektrum 2006

Celá konference je zaměřena na oblast širokopásmových služeb a mobilních aplikací. V rámci telekomunikačních služeb tak bude prostor věnován nejen aktuálnímu stavu služeb na bázi Voice over IP, ale i mobilních služeb 3. generace.

V rámci 8. ročníku prestižní telekomunikační konference vystoupí ing. Oldřich Stejskal, generální ředitel 2N TELEKOMUNIKACE a.s. To, že organizátor konference, nadnárodní společnost Institute for International Research (IIR), přizval ke spolupráci vedle operátorů a poskytovatelů obsahu i 2N jako výrobce ukazuje, že 2N patří mezi významné hráče na tomto poli.

Zejména mobility a mobilních služeb se bude týkat vystoupení ing. Oldřicha Stejskala. Kromě příspěvků přednášejících stojí za pozornost účastníků i několik panelových diskuzí, kde bude prostor pro otevření aktuálních problémů i hodnocení současné situace na trhu.

Střet názorů operátorů, poskytovatelů služeb a 2N jako zástupce výrobců bude zajímavý také proto, že řada služeb, které 2N implementuje do svým mobilních aplikací se u řady zahraničních operátorů stávají rychle marketingovým hitem, o čemž svědčí dlouhodobé spolupráce s operátory v řadě Evropských zemí i nedávný úspěch produktů ATEUS na Novém Zélandu.

Podrobný program konference i možnost přihlásit se naleznete ZDE.

Článek ze dne 22. srpna 2006 - úterý