logo itpoint.cz

2N ovládla staročeská pouť

15. výročí založení firmy se 2N rozhodla se svými partnery a přáteli oslavit ve svém. Více než stovka hostů se ale nemusela nijak tísnit, k dispozici jim byl DVAN, nový objekt, který 2N na jaře uvedla do provozu. Prostorný sál, terasy i moderní restauraci prostoupila vůně perníčků a preclíků a s ní staročeská pouť.

 předání ústředny ATEUS-OMEGA

Ve stylu tradiční lidové pouti se 2N setkala nejen se svými obchodními partnery. Na příjemné letní setkání dorazila i řada přátel, kteří se 2N prošli nemalý díl z těch 15ti let. V krátkém vystoupení zakladatelé a dnešní šéfové představenstva Miroslav Hofman, Roman Pihan a Hanuš Brychta představili novinky ze života 2N.

Na historii tentokrát nebyl čas, protože aktualit byla celá řada.

Informace o osídlení nového objektu a stěhování některých oddělení 2N si návštěvníci mohli ověřit naživo. Na to, proč se 2N umístila v první desítce soutěže Zaměstnavatel roku, se hosté ptali přítomných členů týmu 2N také. Horkou novinkou pro řadu partnerů bylo rozšíření podpory a změna struktury partnerské sítě.

Velký svátkek vyvrcholil slavnostním předáním ústředny ATEUS-OMEGA s výrobním číslem 10.000. Ústřednu zákazníkovi předali společně zástupci 2N a Českého Telecomu, který zakázku realizoval.

Mezitím se pekly preclíky a perníčky, na grilu se pohodlně otáčelo selátko, kartářka přítomným dámám vykládala osud a příznivci lovu i střelnic postříleli stovky e-kachen. Společnost se na terasách a v útulné restauraci DVANu zdržela dlouho po setmění.

Setkání se tak stalo opravdovou poutí, příjemným zastavením každodenního kolotoče, vystřelením do společného cíle i pohledem do karet budoucnosti. Hodně štěstí do dalších 15ti let !

Článek ze dne 21. června 2006 - středa