logo itpoint.cz

ABRA Software a.s představila na Invexu nejnovější systém z produktové řady a další novinky v oblasti podnikových aplikací

ABRA Software a.s. - výrobce informační systémů pro řízení podnikových procesů, je již tradičním účastníkem veletrhu informačních technologií INVEX a na letošním ročníku opět představila řadu novinek určených pro střední, velké i malé společnosti ...

Mezi nejzajímavější patřil zcela nový nástroj na podporu manažerského rozhodování založený na technologii OLAP. Jedná se o modul ABRA Business Intelligence, který dokáže přehledným způsobem integrovat, zpracovat a zobrazit data a informace z nejrůznějších firemních procesů a významně tak usnadnit rozhodování.

 INVEX 2006 Druhou významnou novinkou bylo představení systému ABRA G1, který doplňuje produktovou řadu podnikových aplikací ABRA Gx. Systém ABRA G1 je určen pro malé firmy a živnostníky vedoucí daňovou evidenci, kteří potřebují kvalitní nástroj pro řízení všech firemních agend.

Z dalších funkčností se návštěvníci stánku společnosti ABRA Software a.s. na veletrhu Invex mohli seznámit s nástroji pro podporu zpracování nabídkových dokumentů, agendu Schvalování dokladů, který ve větších firmám usnadní a zpřehlední schvalovací procesy nebo agendu pro sledování a řízení vytíženosti kapacit.

S dostatečným předstihem před jejich zavedením představila ABRA Software a.s. také modul, který podporuje registrační pokladny. Tento modul je plně integrován s produktovou řadou ABRA a certifikovanými fiskálními tiskárnami a zákazníci společnosti ABRA Software a.s. tak mají jistotu, že od 1. ledna 2007 bude jejich informační systém splňovat nové požadavky zákona o registračních pokladnách.

Pro slovenskou verzi systémů ABRA Gx byla na Invexu připravena komplexní agenda pro řízení lidských zdrojů zahrnutá do modulu Mzdy a personalistika, která splňuje veškeré legislativní požadavky dané slovenským právním řádem.

Od 23.10.2006 je ukončen prodej softwaru ABRA Classic. Pro stávající uživatele budeme zajišťovat nové verze a servisní podporu do 31.12. 2007. Zájemcům o daňovou evidenci nabízíme nový software ABRA G1.

Článek ze dne 19. října 2006 - čtvrtek