ABRA Software a.s představila na Invexu nejnovější systém z produktové řady a další novinky v oblasti podnikových aplikací

ABRA Software a.s. - výrobce informační systémů pro řízení podnikových procesů, je již tradičním účastníkem veletrhu informačních technologií INVEX a na letošním ročníku opět představila řadu novinek určených pro střední, velké i malé společnosti ...

Mezi nejzajímavější patřil zcela nový nástroj na podporu manažerského rozhodování založený na technologii OLAP. Jedná se o modul ABRA Business Intelligence, který dokáže přehledným způsobem integrovat, zpracovat a zobrazit data a informace z nejrůznějších firemních procesů a významně tak usnadnit rozhodování.

 INVEX 2006 Druhou významnou novinkou bylo představení systému ABRA G1, který doplňuje produktovou řadu podnikových aplikací ABRA Gx. Systém ABRA G1 je určen pro malé firmy a živnostníky vedoucí daňovou evidenci, kteří potřebují kvalitní nástroj pro řízení všech firemních agend.

Z dalších funkčností se návštěvníci stánku společnosti ABRA Software a.s. na veletrhu Invex mohli seznámit s nástroji pro podporu zpracování nabídkových dokumentů, agendu Schvalování dokladů, který ve větších firmám usnadní a zpřehlední schvalovací procesy nebo agendu pro sledování a řízení vytíženosti kapacit.

S dostatečným předstihem před jejich zavedením představila ABRA Software a.s. také modul, který podporuje registrační pokladny. Tento modul je plně integrován s produktovou řadou ABRA a certifikovanými fiskálními tiskárnami a zákazníci společnosti ABRA Software a.s. tak mají jistotu, že od 1. ledna 2007 bude jejich informační systém splňovat nové požadavky zákona o registračních pokladnách.

Pro slovenskou verzi systémů ABRA Gx byla na Invexu připravena komplexní agenda pro řízení lidských zdrojů zahrnutá do modulu Mzdy a personalistika, která splňuje veškeré legislativní požadavky dané slovenským právním řádem.

Od 23.10.2006 je ukončen prodej softwaru ABRA Classic. Pro stávající uživatele budeme zajišťovat nové verze a servisní podporu do 31.12. 2007. Zájemcům o daňovou evidenci nabízíme nový software ABRA G1.

Článek ze dne 19. října 2006 - čtvrtek

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...