logo itpoint.cz

ACTIVE 24 zlevňuje 5 nejžádanějších domén

ACTIVE 24, přední český registrátor domén a poskytovatel webhostingu, zlevňuje registrace nejžádanějších domén na nejnižší ceny na českém trhu.

Registrace .CZ domény je nyní za pouhých 539 Kč, registrace nadnárodních domén .COM, .NET, .ORG a .BIZ za 190 Kč. Současně ACTIVE 24 prodlužuje akční cenu 79 Kč za registraci domény .INFO až do konce roku 2006. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

"Vnímáme vzrůstající trend zájmu zákazníků o větší množství domén k jedné internetové prezentaci. Se stoupající důležitostí internetového marketingu roste obliba využívání samostatné domény pro každý produkt firmy nebo pro každou jazykovou verzi prezentace. Věříme, že snížením ceny registrace domén podpoříme naše zákazníky v jejich úsilí o maximální obchodní úspěch," říká Roman Dušek, obchodní ředitel ACTIVE 24.

Do konce měsíce června také probíhá akce, v rámci které ACTIVE 24 nabízí k objednávce webhostingových modelů STATIC, SLIM, LITE, PROFI nebo BUSINESS s ročním platebním obdobím nejen doménu zdarma, ale také dárek – fotbalový míč.

Článek ze dne 29. června 2006 - čtvrtek