logo itpoint.cz

Aktis představí na INVEXu nejnovější systém z produktové řady a další novinky v oblasti podnikových aplikací

Aktis, přední výrobce informační systémů pro řízení podnikových procesů, je již tradičním účastníkem veletrhu informačních technologií INVEX a na letošním ročníku opět představí řadu novinek určených pro střední, velké i malé společnosti.

Mezi nejzajímavější patří zcela nový nástroj na podporu manažerského rozhodování založený na technologii OLAP. Jedná se o modul ABRA Business Intelligence, který dokáže přehledným způsobem integrovat, zpracovat a zobrazit data a informace z nejrůznějších firemních procesů a významně tak usnadnit rozhodování.

Druhou významnou novinkou je představení systému ABRA G1, který doplňuje produktovou řadu podnikových aplikací ABRA Gx. Systém ABRA G1 je určen pro malé firmy a živnostníky vedoucí daňovou evidenci, kteří potřebují kvalitní nástroj pro řízení všech firemních agend.

Z dalších funkčností se návštěvníci stánku společnosti Aktis na veletrhu Invex mohou těšit například na nástroj pro podporu zpracování nabídkových dokumentů, agendu Schvalování dokladů, který ve větších firmám usnadní a zpřehlední schvalovací procesy nebo agendu pro sledování a řízení vytíženosti kapacit.

S dostatečným předstihem před jejich zavedením představí Aktis také modul, který podporuje registrační pokladny. Tento modul je plně integrován s produktovou řadou ABRA a certifikovanými fiskálními tiskárnami a zákazníci společnosti Aktis tak mají jistotu, že od 1. ledna 2007 bude jejich informační systém splňovat nové požadavky zákona o registračních pokladnách.

Pro slovenskou verzi systémů ABRA Gx bude na Invexu připravena komplexní agenda pro řízení lidských zdrojů zahrnutá do modulu Mzdy a personalistika, která splňuje veškeré legislativní požadavky dané slovenským právním řádem.

Článek ze dne 6. října 2006 - pátek