logo itpoint.cz

ALGOTECH NABÍZÍ KOMUNIKAČNÍ ŘEŠENÍ PRO HOTELY

Společnost Algotech připravila pro hotelový sektor speciální nabídku komplexního telekomunikačního řešení založeného na technologii Avaya.

V rámci této nabídky Algotech provede konzultaci, navrhne telekomunikační řešení na míru, dodá a implementuje technologii a zajistí následný servis. Noví klienti získají v případě objednávky tarifikační program zdarma.

"Jsme si vědomi, že se jedná se o oblast, kde rostoucí požadavky hotelových hostů na nové služby v telekomunikační oblasti staví management před otázku, jakými novými technologiemi vybavit hotely, " konstatuje Country Manager pro Českou a Slovenskou republiku Karel Dobiáš.

"Široké spektrum technologií Avaya dovoluje najít takové řešení, které bude splňovat nejen potřeby klientů hotelu, ale i jeho managementu." Je samozřejmé, že telekomunikační řešení Avaya je plně kompatibilní s většinou hotelových softwarů. Hotelové telekomunikace přitom mohou být postaveny na klasické telefonii nebo na technologii IP.

Společnost Algotech již má s implementací a servisem technologie Avaya v hotelovém sektoru zkušenosti. Technologii Avaya využívají mimo jiné pražské hotely Paříž, Top Hotel Praha, hotely Palace, Kupa, Ambasador Zlatá husa nebo hotel Cristal Palace v Mariánských Lázních.

Technologie Avaya byla vybrána i pro řešení telekomunikací nedávno postaveného hotelu Wynn Las Vegas. Hotel, jehož výstavba přišla na bezmála 63 miliard korun, je synonymem luxusu a využití nejmodernějších technologii. Celá telekomunikační báze je postavena na IP technologii Avaya?. Hotel je vybaven 4000 IP screen telefony, které se díky velké obrazovce – displeji staly hlavním komunikačním kanálem jak pro hotelové hosty, tak pro jeho personál.

Podrobnější informace :
Tomáš Radvak - marketing manager
tel: 222 194 555, fax: 222 194 937
tradvak@algotech.cz

Článek ze dne 4. ledna 2006 - středa