logo itpoint.cz

ALGOTECH zahájil spolupráci s českou firmou RETIA

REDAT® - kvalitní nahrávací zařízení

Společnost Algotech, dodavatel telekomunikačních technologií Avaya, zahájila spolupráci s předním domácím výrobcem záznamových zařízení, společností Retia. Spolupráce se týká distribuce a nasazování záznamového zařízení ReDat® v České a Slovenské republice.

ReDat® je univerzální digitální záznamové zařízení, umožňující mimo jiné záznam a archivaci hlasové a datové komunikace vedené po telefonních linkách, radiových sítích, sítích IP telefonie i záznam PC screenů. K zařízení ReDat® se dále nabízí řada SW modulů, které umožňují například selektivní záznam, centrální archivaci, hodnocení agentů, CTI integraci i databázi záznamů s web přístupem. Zařízení je plně kompatibilní s produkty společnosti Avaya a dalších výrobců telekomunikačních technologií.

"Algotech jako dodavatel špičkové telekomunikační technologie - zejména pro kontaktní centra - chápe možnost kvalitního záznamu a přehledné archivace zaznamenané komunikace jako nepostradatelnou součást dobře fungujícího kontaktního centra", prohlásil Karel Dobiáš, country manager pro Českou a Slovenskou republiku, a dodal: "Produkty společnosti Retia jsme zařadili do našeho portfolia záznamových zařízení díky jejich ověřené kvalitě a ceně, která je na českém trhu velmi konkurenceschopná."

O společnosti RETIA

Společnost RETIA a.s., byla založena v Pardubicích v roce 1993 týmem špičkových odborníků z oborů zpracování, zobrazení a přenosu radiolokačních signálů a oboru komunikace. Společnost se zabývá speciální elektronikou a má dva oddělené výrobní programy, kterými jsou záznamová zařízení ReDat® a modernizace radarových a zbraňových systémů pro armády různých států. V záznamové technice za více než 10 let dosáhla dominantního postavení na trzích záznamů pro dispečinky a kontaktní centra v České republice i na Slovensku. Společnost má své aktivní zástupce i v mnoha dalších zemích Evropy ( Polsko, Lotyšsko, Rumunsko, Bulharsko, Slovinsko). Do současnost dodala a nainstalovala více než 1 150 záznamových zařízení ReDat® na různé telekomunikační technologie. Zákazníkům nabízí nadstandardní záruční i pozáruční servisní podmínky a také možnost přizpůsobení a doladění aplikací dle konkrétních požadavků.

Článek ze dne 24. února 2006 - pátek