logo itpoint.cz

Andrew zahájila výrobu anténních základnových stanic v České republice

Společnost Andrew Corporation, světová jednička v oblasti komunikačních produktů a systémů, otevřela v České republice svůj nový výrobní závod na výrobu základnových anténních stanic pro mobilní operátory v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Nový výrobní závod společnosti Andrew, který byl otevřen v Brně, výrazně přispěje k posílení přítomnosti společnosti Andrew v Evropě, a umožní společnosti Andrew lépe uspokojovat požadavky svých zákazníků v tomto regionu. Nový výrobní závod je úzce napojen na vývojové centrum společnosti pro oblast Evropy, Středního východu a Afriky, které firma Andrew otevřela v roce 2005 ve Skotsku, s cílem navrhovat takové výrobky a řešení, která budou splňovat požadavky tohoto regionu na design, kvalifikační zkoušky a systémové specifikace služeb.

John DeSana, ředitel Divize anténních a kabelových produktů firmy Andrew Corporation, řekl: "Expanze výrobních kapacit do Evropy přinese společnosti Andrew možnost nabídnout našim mnoha místním zákazníkům vysoce kvalitní výrobky a technickou podporu. Nyní jsme tedy na tomto důležitém trhu ještě více navýšili naše investice. Díky tomu je nyní pro naše zákazníky, kterým dodáváme anténní základnové stanice, mnohem snazší navštívit náš výrobní závod a seznámit se s našimi špičkovými výrobními a zkušebními metodami."

V současné době je v našem výrobním závodě v Brně - Slatině o ploše 1.850 čtverečných metrů, který jsme si nechali postavit na zakázku, zaměstnáno přibližně 50 lidí. Budova je postavena tak, aby bylo možné snadno zvýšit naši výrobní kapacitu až na trojnásobek její aktuální hodnoty, s tím, jak poroste poptávka po základnových stanicích v tomto regionu.

Společnost Andrew má tedy nyní v České republice 2 výrobní závody, přičemž ten první, na výrobu kabelových a mikrovlnných antén se nachází v Modřicích u Brna, asi 10 kilometrů od našeho nového závodu.

Nový výrobní závod v Brně vyrábí kompletní sortiment anténních základnových stanic Decibel (R), včetně antén pro malé a velké šířky pásem, jednopásmových antén 2,5G a 3G, dvoupásmových antén a třípásmových antén a antén vybavených maskovacími systémy. Všechny elektrické antény vybavené automatickým naklápěcím systémem jsou kompatibilní se systémem dálkového naklápění antén Teletilt (R) od firmy Andrew.

O společnosti Andrew Corporation

Andrew Corporation Společnost Andrew Corporation navrhuje, vyrábí a dodává moderní řešení a zařízení pro globální komunikační infrastrukturu. Firma svá zařízení a řešení dodává mobilním operátorům a výrobcům zařízení pro mobilní sítě ve 35 zemích celého světa.

Článek ze dne 22. srpna 2006 - úterý