logo itpoint.cz

Ateus 2ENTRY Helios zcela nový dveřní vstupní systém v portfoliu společnosti 2N Telekomunikace

Jde o ideální výrobek nahrazující tradiční dveřní vstupní systém, který Vám poskytuje více možností. Dveřní vstupní systém (domácí intercom) Ateus 2ENTRY Helios Vám umožňuje hovořit s návštěvníky stojícími u vchodu do Vaší společnosti a otevřít jim dveře od Vašeho stolu pomocí standardního telefonu.

Dveřní vstupní systém 2ENTRY Helios je flexibilní modulární systém, jež umožňuje vytvářet uživatelsky přizpůsobená řešení. Můžete navrhnout a vytvořit dveřní vstupní systémy různých velikostí obsahující různé řídící prvky tak, aby přesně vyhovovaly Vašim potřebám. Jednodotyková podsvícená tlačítka pro jednoduché a rychlé volání mohou být doplněna numerickou klávesnicí pro otevírání dveří a vytáčení vybraných čísel.

Díky integrovanému spínači můžete otevřít dveře během hovoru s návštěvníkem telefonem jednoduše stiskem správné kombinace tlačítek na Vašem telefonu. Jelikož kód je detekován přímo v dveřním vstupním systému 2ENTRY Helios, je nemožné otevřít dveře náhodně. Cíloví uživatelé dveřního vstupního systému 2ENTRY Helios jsou domácí uživatelé, malé, střední a velké společnosti, které hledají řešení bezpečnosti jejich majetku.

Jedinečný design dveřního vstupního systému 2ENTRY Helios hezky ozdobí Váš vchod a prvotřídní technologie Vám poskytne příležitost nejen vědět, kdo čeká před Vaším domem, i když jste na dovolené, ale také řídit přístup. Použití dveřního vstupního systému 2ENTRY Helios ve Vaší kanceláři neznamená žádnou zvláštní instalaci či zapojení. Systém je jednoduše připojen k tradičnímu telefonnímu systému nebo k síti založené na protokolu IP.

Systém 2ENTRY Helios je také prvním multifunkčním víceuživatelským GSM mobilním dveřním vstupním systémem, který byl netrpělivě očekáván bezpečnostním průmyslem !

Dveřní vstupní systém 2ENTRY Helios může být použit v mnoha typických aplikacích, např. u vstupních dveří budov od soukromých domů až po multifunkční budovy. Tyto dveřní vstupní systémy mohou doplňovat či zcela nahrazovat ostatní dveřní vstupní systémy a poskytovat jedinečné provozní inovace pro uživatele. Neumožňují pouze hovořit přes telekomunikační síť kdykoliv odkudkoliv, dokonce i když jste na dovolené, můžete také vidět příslušnou osobu přes internet, externí TV nebo LCD.

Volitelná komunikace přes GSM má několik výhod díky tomu, že téměř každý má u sebe neustále mobilní telefon. Zobrazovací a kamerové vlastnosti jsou volitelně zabudovanou sadou, která může být instalována dodatečně na základní modul. Displej je pohodlný a prostor šetřící nástroj. Můžete do něj uložit až 1000 jmen s velmi snadným vyhledáváním.

Naprogramování všech jmen do paměti displeje se provádí pomocí PC nebo java aplikace, takže můžete nahrát reklamní materiál a zobrazovat lidem loga společnosti atd. Klávesnice na základním modulu může být použita pro rychlé vyhledávání jmen z paměti i pro zařízení řízení přístupu. Dveřní zámek může být ovládán také pomocí čtecího modulu otisků prstů nebo systémem přikládacích karet, které jsou volitelně k dispozici.

 použití 2ENTRY Helios / schema

Hlavní vlastnosti

 2ENTRY Helios
 • modulární systém (základní modul lze rozšířit o kameru, displej, řízení vstupu, biometrické prvky apod.)
 • nejdokonalejší odolnost vůči povětrnostním vlivům – provoz po celém světě
 • volání od Vašich vstupních dveří na Vaše telefony v kanceláři
 • kombinace dveřního zámku na heslo a domácích telefonů
 • komunikace přes protokoly PBX / PSTN / GSM / VoIP
 • možné další rozšíření o ochranu proti vandalům
 • technologicky dokonalý dveřní vstupní systém
 • rozšiřitelný až na maximální počet 54 tlačítek
 • denní / noční režim a režim odjezd / příjezd
 • programovatelné příkazy hlasového menu
 • automatické opakované vytáčení čísel
 • až 16 tlačítek v jednom modulu
 • pouze dvouvodičové zapojení
 • zapuštěná montáž do stěny
 • dvojité otevírání dveří
 • nejmodernější design

 

Bezdrátové přístupové řešení na bázi GSM

Propojením dveřního vstupního systému s bránou GSM získáte jedinečné bezdrátové řešení. Díky tarifům od poskytovatelů mobilního připojení (VPN) můžete komunikovat mezi mobily zdarma. Mobilní komunikace je výhodným řešením pro ochranu Vašeho majetku.

Komunikace s přístupem přes IP

Dveřní přístupová komunikace přes IP je vytvořena moderním přístupným způsobem. Přes IP s osobou, jež stojí před Vašimi vstupními dveřmi, pouze nekomunikujete, ale také ji vidíte a vpouštíte ji dovnitř. Nepotřebujete telefon, postačí PC nebo laptop.

Článek ze dne 24. května 2006 - středa