logo itpoint.cz

Ateus Mobility Extension

Ateus Mobility Extension je zařízení umožňující připojit mobilní telefon koncového uživatele k jakékoliv pobočkové ústředně jako standardní kancelářskou linku. Díky tomuto připojení můžete využívat veškeré funkce ústředny a to i v případě, že pracujete mimo kancelář. Jedná se v podstatě o doplňkové zařízení s vysokou přidanou hodnotou pro libovolný typ ústředny.

Jak Ateus Mobility Extension funguje ?

Pokud někomu voláte na pevnou linku v jeho kanceláři, zvoní současně i jeho mobilní telefon. Volaný tak může vyzvednout hovor na kterémkoliv telefonu, podle toho, kde se právě nalézá. Navíc, pokud voláte ze svého mobilního telefonu a jste mimo kancelář, tak i přesto můžete využívat většinu funkcí vaší firemní ústředny (jako např. přesměrování, hlasovou schránku, hlasové zprávy, druhý hovor, konferenční hovor, SMS v případě zmeškaného hovoru atd.) neboť váš telefon se chová jako běžná telefonní linka.

Výhody Ateus Mobility Extension

Jednou z velkých výhod je využítí Mobility Extension jako interní GSM brány, což s sebou nese další úspory na telefonních hovorech.

Velmi významnou výhodou je úplná mobilita všech uživatelů Mobility Extension.

Všichni zaměstnanci a spolupracovníci mohou být kdykoliv k zastižení na tom samém telefonním čísle jako je jejich pevná linka bez navýšení nákladů za hovory. A v neposlední řadě, pokud se budete chtít někomu dovolat, s produktem Ateus Mobility Extension vás to bude stát nejenom méně času, ale také vašeho úsilí.

Uživatelé Mobility Extension můžou používat pouze jeden telefonní seznam.

Další využítí Ateus Mobility Extension

Pro skutečnou úsporu nákladů, můžete použít SIM karty mobilních operátorů začleněné do VPN, díky nimž jsou uskutečněné hovory v rámci VPN výrazně levnější a mohou být i zdarma. Po dobu, kdy je hovor přenášen z vaší pevné linky na váš mobilní telefon, můžete si nastavit jakoukoliv hlasovou zprávu pro volajícího (např. vyčkejte prosím, váš hovor bude přesměrován atd.)

Snadné rozšíření Mobility Extension a instalace

V případě, že je vaše telefonní ústředna plná a není místo pro další analogové karty, můžete si ve 2N zakoupit DialThru konektory (objednací číslo 1849001E), které vám umožní připojit analogovou linku z vaší telefonní ústředny na Mobility Extension. Zařízení si můžete nastavit pomocí sw konfiguračního nástroje. Instalace je velmi jednoduchá a rychlá.

Vlastnosti :

Článek ze dne 17. července 2006 - pondělí