logo itpoint.cz

Ateus SMS server

Ateus SMS server je pokrokové softwarové řešení, které umožňuje všem LAN uživatelům posílat a přijímat SMS zprávy přes PC.

Ateus SMS server se může použít s jakoukoliv GSM bránou ATEUS (analogovou, ISDN PRI, ISDN BRI kromě VoIP-GSM) nebo ústřednou ATEUS-OMEGA (do 56 přípojů).

Ateus SMS server Ateus SMS server nabízí oproti klasickému zasílání SMS zpráv přes mobil spoustu výhod. Jednak píšete přes klasickou počítačovou klávesnici, můžete zasílat SMS více lidem najednou, nejste omezeni délkou SMS zprávy. Můžete si také nadefinovat skupiny příjemců zpráv, jako např. Management, VIP zákazníci, technická podpora atd.

Existuje také možnost nastavení šablon tzv. "předdefinovaných SMS zpráv".

Ateus SMS server slouží i jako nástroj pro odesílání hromadných zpráv. Kontakty můžete importovat z jakéhokoliv CSV souboru, který obsahuje telefonní čísla příjemců.

Tato aplikace funguje také s příchozími SMS zprávami. Pokud obchodník pošle SMS zprávu klientovi a klient pošle zprávu zpět do brány v nastaveném čase, je SMS doručena obchodníkovi, který zprávu poslal. Pokud přijde SMS zpráva z neznámého čísla, tak je zpráva doručena všem uživatelům SMS serveru v rámci LAN sítě. Aby jste zajistili, že SMS zprávy Vašich např. klíčových zákazníků nebo rodinných příslušníků budou doručeny přímo vám, uložte si jejich čísla do vašeho adresáře jako VIP kontakty.

Díky tomu budou SMS zprávy doručeny pouze vám.

Článek ze dne 18. července 2006 - úterý