logo itpoint.cz

CeBIT - 2N sází na konvergovaná řešení

I v letošním roce společnost 2N TELEKOMUNIKACE prezentuje své produkty na mezinárodních veletrzích po celém světě. Na letošním CeBITu bude 2N v nově ztvárněné expozici prezentovat celou šíři svého exportního programu – kromě GSM bran pro 3G a integrace VoIP také novinku, ústřednu ATEUS NETSTAR.

Nový komunikační systém slučuje všechny dostupné technologie přenosu hlasu i dat s mnoha požadavky dnešního náročného trhu – mobilitu a dostupnost dat neomezenou prostorem ani časem, uživatelsky jednoduchou správu systému i dat a v neposlední řadě také ekonomický provoz. Systém NETSTAR využívá všechny dostupné komunikační technologie sítí ISDN, GSM a VoIP a možnosti těchto sítí převádí na širokou řadu uživatelských terminálů v rámci jediné konvergované sítě. Provoz není závislý na službách žádného operátora a odpovídá potřebám středních a velkých firem a rozsáhlých firemních sítí. Nová verze komunikační ústředny je efektivním a cenově optimálním řešením, které uspokojí i nejnáročnější uživatele.

Dominantní pozici budou mít i GSM brány, které již v současnosti patří k nejvíce žádaným produktům na světových trzích. Řada GSM bran potvrzuje rychlý nástup služeb GSM sítí třetí generace. Celá řada bran má tyto technologie již integrovány a pracují s nimi jak jednoduché brány 2N EasyGate a SmartGate tak řada multikanálových bran StarGate, BlueStar a BlueTower. Stejně rychle 2N do celé řady bran integrovala VoIP. Vedle dvou řad VoIP/GSM bran VoiceBlue a VoiceBlue Enterprise je prostředí VoIP součástí multikanálových bran.

Hannoverský CeBIT ale není jedinou akcí, kde 2N prezentuje své výrobky. Exportní aktivity 2N rozvíjí ve více než 100 zemích světa. V únoru jste se s produkty 2N mohli setkat na veletrhu Expocomm Mexico, v prvním březnovém týdnu potom na výstavě Telexpo v Brazílii. Stejnou pozornost věnuje 2N i tuzemským akcím a veletrhům. V dubnu bude vystavovat na veletrzích PragoAlarm a Stavebních veletrzích Brno.

Článek ze dne 8. března 2006 - středa