logo itpoint.cz

COOLHOUSING rozšiřuje své datové centrum v Praze o nové prostory

Provozujete vlastní webový server ? Chcete připojit vlastní server do internetu ? Postaráme se o něj a ještě získáte dárek !

Společnost COOLHOUSING s.r.o., přední specialista na poskytování služeb v oblasti server housingu a dedikovaných serverů, rozšiřuje své datové centrum v Praze o nové prostory.

 značkový batoh Karrimor Do první stovky umístěných serverů v nové serverovně dostanou zákazníci značkový batoh Karrimor či Ferrino s polstrovanou kapsou pro notebook.

V tuto chvíli je již v nové místnosti uístěno prvních 25 serverů. Nově otevřená serverovna společnosti COOLHOUSING.NET se nachází v dobře dostupném areálu Stimbuilding v Praze 3 na rohu Vinohradské třídy a Votické ulice, přímo nad stanicí metra Želivského.

Díky novým prostorům tak především zákazníci s větším počtem serverů - tedy serverových farem a racků - ocení možnost umístit své stroje k sobě a pohodlněji je tak obsluhovat.

"Osobně tento krok považuji za zásadní především pro razantní rozšíření nabídky našich služeb směrem za hranice České republiky, abychom byli schopni uspokojit nejnáročnější požadavky zákazníků z celé Evropy.“ dodává František Peterka, obchodní ředitel společnosti COOLHOUSING.

Služby společnosti začínají na cenách od 990 Kč měsíčně za umístění serveru s neomezeným přenosem dat.

Článek ze dne 24. května 2006 - středa