logo itpoint.cz

CVonline.cz pořádá první online pracovní veletrh

Společnost CVO Group, poskytovatel internetových personálních služeb ve střední a východní Evropě, pořádá v termínu od 12. do 16.6. 2006 první online pracovní veletrh na českém trhu ...

 JobFair 2006 Cílem tohoto veletrhu je zprostředkovat uchazečům virtuální setkání s představiteli českých i zahraničních společností a umožnit jim najít si nové zaměstnání nebo si vytvořit představu o situaci na trhu pracovních příležitostí v České republice. A to během jednoho týdne na jednom místě, aniž by kdokoliv musel složitě cestovat.

V ČR jsou známé klasické veletrhy pracovních příležitostí, které jsou pořádané na univerzitách a zaměřené na absolventy VŠ. Dosud ovšem nikdo neslyšel o příležitosti se zúčastnit virtuálního pracovního veletrhu, k jehož návštěvě stačí pouze počítač s internetovým připojením.

To je důvod, proč se společnost CVO Group rozhodla uspořádat první online veletrh, který může navštívit každý, a to bez rozdílu věku, národnosti, odbornosti a nezávazně na regionu s minimálními finančními i časovými náklady.

Na veletrhu se budou prezentovat významné české i mezinárodní společnosti všech typů a velikostí (např. Procter and Gamble,Robert Bosch, Black&Decker, Škoda Power, Tyco Electronics atd.) a zájemcům nabídnou volné pracovní pozice z různých oborů a regionů. K dispozici budou virtuální stánek, který bude obsahovat základní údaje o společnosti, (činnost a historie společnosti, postup přijímacího řízení, možnosti kariérního růstu) a budou na něm představeni personalisté s kontaktními údaji a fotografiemi, díky čemuž se stane komunikace více osobnější.

Zájemci o zaměstnání budou moci navštívit virtuální stánky zaměstnavatelů, které budou seřazeny podle abecedního seznamu nebo podle oboru činnosti společnosti, a zjistit, jaké aktuální pracovní nabídky nabízí.

V rámci veletrhu se mohou online sejít a diskutovat s manažery o možnostech pracovního uplatnění, kariérního růstu nebo zeptat, jak mohou uspět ve výběrovém řízení.

Článek ze dne 9. června 2006 - pátek