logo itpoint.cz

Data Storage Workshop 2006 již za měsíc

Ve dnech 19.-20. září 2006 se uskuteční konference a výstava "Data Storage Workshop 2006", která nabízí možnost zorientovat se na trhu zálohování a správy dat. Na DSW se představí celá řada předních výrobců a dodavatelů služeb. Generálním partnerem akce je společnost EMC Corporation.

Konference je určena všem IT manažerům a IT specialistům, kteří se zajímají o trendy v informačních technologiích. Návštěvníci mohou porovnat nabídku předních firem v oboru a získat informace nezbytné pro výběr vhodného řešení uspokojujícího požadavky a potřeby konkrétního podniku. V průběhu celé akce bude dostatek prostoru nejen pro obchodní jednání, ale i na výměnu cenných zkušeností s ostatními.

Generálním partnerem konference a výstavy je společnost EMC Corporation, přední světový výrobce systémů, software a služeb pro ukládání a správu dat. Společnost EMC Corporation pomáhá podnikům všech velikostí na celém světě zavádět ILM (Information Lifecycle Management) - strategie správy informací v průběhu celého životního cyklu, pro lepší správu, využití ochranu a sdílení dat při nižších nákladech.

Jaké přínosy přineslo nasazení zálohovacího software EMC Legato NetWorker ve společnosti IVAX Pharmaceuticals, se dozvíte v případové studii přímo od Infrastructure managera tohoto spokojeného zákazníka.

Na konferenci DSW vystoupí uznávaní odborníci z dalších partnerských společností jako např. Equallogic, Servodata, Qlogic, Gapp systém, Storyflex. Spojení konferenční a výstavní části Data Storage Workshop 2006 umožňuje detailnější seznámení s řešeními prezentovanými na konferenci, a navíc s dalšími řešeními zastoupenými na výstavních plochách.

Konference a výstava je pořádána pod záštitou oborové asociace The Storage Networking Industry Association SNIA Europe. DSW pořádá ve zcela nových konferenčních prostorách hotelu Olympik Tristar Praha společnost Exponet. Hlavními mediálními partnery jsou počítačový měsíčník Chip a zpravodajský serverRoot.cz.

Článek ze dne 22. srpna 2006 - úterý