logo itpoint.cz

Dedikovaný hosting za cenu sdíleného - plně funkční server během několika minut

COOLHOUSING s.r.o., přední specialista v poskytování služeb v oblasti server housingu a dedikovaných serverů, představuje svým zákazníkům v pořadí již druhou novinku tohoto léta ...

Porozšíření nabídky dedikovaných serverů o servery s procesorem Intel Xeon přichází nyní společnost s výrazným zlevněním základního modelu EASY, který zákazníci nyní získají již za 1699,- Kč měsíčně !

Náročnost vyvíjených aplikací je stále vyšší. Řada firem požaduje pro své webové řešení maximální spolehlivost, rychlé připojení k internetu a podporu nejrůznějších databází se čím dále, tím častěji rozhoduje, zda zvolit webhosting, či dát přednost o něco dražší, avšak spolehlivější a výkonnější variantě dedikovaného serveru, která v neposlední řadě umo?ní daleko snadnější modifikaci řešení dle potřeb společnosti.

Za 1690,- Kč měsíčně nyní každý nový klient v COOLHOUSINGU získá server s procesorem Intel Celeron 2,4GHz, 512MB RAM, 80GB diskového prostoru, připojením do NIX.CZ o rychlosti 100 Mbit/s a do zahraničí o rychlosti 6 Mbit/s, neomezeným přenosem dat, dvojitým zálohováním v případě výpadku elektrického proudu a v neposlední řadě kvalitní 24/7 zákaznickou podporou.

"Pro zákazníky vyžadující velmi rychlé zprovoznění služby jsme dále od 1.8. 2006 připravili tzv. ONE HOUR SERVER, který zaručuje zprovoznění plně funkčního serveru do 1 hodiny od přijetí platby a podpisu smlouvy v každý pracovní den od 8 do 19 hodin," dodává František Peterka, obchodní ředitel společnosti COOLHOUSING.

Služby společnosti začínají na cenách od 990 Kč měsíčně za umístění serveru s neomezeným přenosem dat a 100Mbit připojením v rámci České republiky.

Článek ze dne 22. srpna 2006 - úterý