logo itpoint.cz

Easy Connect - balíček neomezeného vysokorychlostního připojení k internetu a hlasových služeb

Společnost Contactel jako přední poskytovatel VoIP služeb na českém trhu spouští unikátní službu Easy Connect. Služba je určena malým dynamickým firmám, které hledají kvalitní připojení k internetu spolu s jednoduchým řešením hlasových služeb za příznivou cenu.

Služba Easy Connect je kompletní balíček telekomunikačních služeb pro malé firmy, čímž doplňuje úspěšnou službu Business Connect , určenou pro střední a velké společnosti.

Prostřednictvím této služby dále nabízí Contactel svým zákazníkům celou řadu užitečných hlasových funkcí jako je identifikace volajícího, hlasové schránky, přesměrování, rychlá volba, konferenční hovory, seznam volání atd. a to vše za unikátní ceny.

Místní a meziměstská volání za 0,80 Kč bez DPH, volání v rámci sítě Contactel dokonce zdarma a Internet včetně měsíčního paušálního poplatku od 645,- Kč bez DPH !

Easy Connect nabízí neomezené vysokorychlostní připojení k internetu na bázi technologie ADSL, což je až 20 x rychlejší než vytáčené připojení. Za čas strávený na Internetu ani za objem stažených dat zákazník neplatí.

Není uplatňována FUP (Fair Usage Policy), tj. rychlost připojení se nezpomaluje v závislosti na objemu přenesených dat za určité období.

Dále služba obsahuje dvě nezávislé telefonní linky s veřejnými čísly, které poskytují garantovanou telefonní službu prostřednictvím technologie VoIP (Voice over IP).

Zajímavý je i prostor pro internetovou prezentaci a e-mailové schránky, zákazník má možnost zřízení až 10 e-mailových schránek.

Zákazníci nyní mohou mít pouze jednoho poskytovatele telekomunikačních služeb, platit jen jeden měsíční poplatek za internet a volání a být tak úplně nezávislí na Českém Telecomu.

Článek ze dne 12. ledna 2006 - čtvrtek