logo itpoint.cz

EMPYREUM umožní novým programátorkám práci z domova

Společnost EMPYREUM Information Technologies jako první v České republice otevírá nová programátorská pracovní místa vhodná zejména pro ženy se zájmem o výzkum a vývoj špičkových informačních technologií.

Z hlediska organizace EMPYREUM je u těchto míst samozřejmě garantováno nediskriminující finanční ohodnocení, možnost dynamické pracovní doby a možnost práce z domova. Dále společnost EMPYREUM hledá také programátory, administrativní pracovníky a pracovníky provozu síťové infrastruktury.

Nutnými podmínkami pro uchazečky a uchazeče o programátorskou pozici v EMPYREUM jsou :

Registrační formulář je zpřístupněn na adrese http://jobs.empyreum.com.

 EMPYREUM Skupina EMPYREUM působí v odvětví informačních technologií od počátku roku 2000. EMPYREUM se především zaměřuje na výzkum, vývoj a poskytování špičkových technologií umělé inteligence (AMIGDALA), vyhledávacích a klasifikačních algoritmů (CCUBEE), www aplikací (XITE) a komunikace (CRAWLER, NETFRAME). Podstatné složky technologií EMPYREUM jsou vždy nezávislé na produktech či licencích jiných výrobců.

V rámci vývoje je v EMPYREUM kladen důraz na obecnost, která se projevuje zejména vysokou mírou kvality a modifikovatelnosti poskytovaných řešení.

Článek ze dne 17. května 2006 - středa