logo itpoint.cz

Evropský standard služby VoIP na českém trhu v podání TISCALI

TISCALI NETCALL nabízí nízké ceny místních, meziměstských a mezinárodních hovorů do pevných i mobilních sítí a volání zdarma všem uživatelům internetové telefonie od TISCALI.

Alternativní telekomunikační operátor TISCALI představil novinkovou službu kvalitního a zároveň cenově výhodného volání založeného na technologii VoIP (Voice over Internet Protocol).

S názvem TISCALI NETCALL přináší nová služba nízké ceny místních, meziměstských i mezinárodních hovorů do pevných i mobilních sítí. Volání všem uživatelům internetové telefonie od TISCALI je zdarma. Kvalita služby je plně srovnatelná se standardní telefonií.

TISCALI NETCALL nabízí jednotnou cenu pro místní i dálková volání do pevných sítí jen za 0,75 Kč za minutu volání ve špičce a za pouhých 0,40 Kč za minutu mimo špičku. Hovory do mobilních sítí stojí jen 3,70 Kč za minutu. Příkladem výhodného účtování služby mezinárodních hovorů je volání do Německa (1,85 Kč za minutu) a do Velké Británie či USA (za 2,40 Kč za minutu).

Ve srovnání s konkurenčními službami na českém trhu založenými na technologii VoIP, přináší TISCALI NETCALL vysoce sofistikovanou službu. TISCALI NETCALL nabízí celou řadu doplňkových služeb výrazně zvyšující komfort volání. Samozřejmostí je rychlá volba, přesměrování hovorů, identifikace volající stanice, hlasová schránka (včetně přeposílání vzkazů z hlasové schránky na e-mail), osobní i firemní telefonní seznam a informace o příchozích, odchozích, přijatých či zmeškaných hovorech.

TISCALI také nabízí potřebné IP zařízení pro využívání služby TISCALI NETCALL zahrnující moderní IP telefony, analogové hlasové brány a ADSL router s hlasovými porty. Koncová zařízení lze získat za dotovanou či jednorázovou kupní cenu. Služba je dostupná na všech kvalitních internetových připojeních od TISCALI (DSL, FWA, Leased Line, atd.).

"TISCALI NETCALL je určena každému uživateli, zvláště pak dynamickým malým i středním firmám s jednou i více pobočkami. Větším firmám je určena služba TISCALI NETCALL PROFI s nadstandardními doplňkovými službami. Internetová telefonie VoIP od TISCALI zvyšuje flexibilitu firmy v počtu telefonních linek a efektivnost řízení nákladů na telekomunikace," říká Zied Erebai, obchodní a marketingový ředitel TISCALI ČR.

"Stačí jen zapojit IP zařízení do sítě bez nutnosti dalších finančních výdajů. Zákazník zaplatí pouze za skutečně využívaný počet linek. Z pohledu investic je také významnou výhodou kromě samotné úspory nákladů na volání i to, že není nutné investovat do samotné infrastruktury," doplňuje Erebai.

Kompletní informace o TISCALI NETCALL jsou k dispozici na bezplatné lince Zákaznického servisu TISCALI na čísle 800 184 184 nebo na webových stránkách netcall.tiscali.cz.

Všechny výše uvedené ceny jsou bez DPH.

Článek ze dne 16. února 2006 - čtvrtek