logo itpoint.cz

FAYN uvádí 200 volných minut za 99 Kč měsíčně

Nejpoužívanější česká služba pro volání přes Internet FAYN teď obsahuje 200 volných minut pro volání do pevných sítí v Č R jen za 99 Kč měsíčně ...

200 volných minut pro volání do pevných sítí v ČR v kteroukoliv denní nebo noční dobu za 99 Kč měsíčně teď získávají všichni uživatelé nejpoužívanější české služby pro volání přes Internet FAYN.

Průměrná cena 1 minuty tak vychází na méně než 50 haléřů. Tuto výhodu nyní získávají všichni stávající a také všichni noví zákazníci s tarifem FAYN Tayfun. Jde o trvalou, nikoliv akční nabídku. "První reakce našich zákazníků na tuto změnu jsou více než pozitivní," uvedl Dalibor Kaláb, jednatel společnosti FAYN Telecommunications s.r.o., provozovatele služby FAYN.

"Tato změna není zdaleka poslední, kterou jsme připravili. I do budoucna přineseme ještě výhodnější volání," dodal. FAYN tímto krokem výrazně oživil své tarify. Již delší dobu a s úspěchem nabízí tarif FAYN NonStop umožňující neomezené volání do pevných sítí v ČR za paušál 299 K č a také zcela bezpoplatkovou službu FAYN Free, se kterou zákazník neplatí ani zřízení, ani provoz služby – pouze nízké poplatky za volání. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Článek ze dne 6. října 2006 - pátek