logo itpoint.cz

FAYN.CZ se mění ve FAYN Telecommunications

FAYN LIFE MAGAZÍN 08/2006 : vyměňte svůj starý telefon za nový, hlasová schránka v provozu, pozvěte přátele a užijte si svůj dárek, čím více provoláte - tím více dostanete, nové jméno a ještě lepší služby ...

ČE-ŠI - !!! - ČE-ŠI - !!!

Fanděte spolu s námi a volejte svým přátelům do Lotyšska za nejnižší možné ceny ! Víte o tom, že volání do Lotyšska vás u nás bude stát již od 8,00 Kč/min. bez DPH (9,52 Kč/min. vč. DPH). A co nového jsme pro vás připravili ?

Vyměňte svůj starý telefon za nový

Pořídili jste si v minulosti IP telefon FAYN NetPhone 210 ? Pořiďte si nyní nejnovější VoIP telefon nebo VoIP bránu a získejte nejvýhodnější cenu. Sleva pro vás 10 % na všechno. Ať si nyní vyberete jakýkoliv telefon nebo jiné zařízení z nabídky našeho značkového internetového obchodu, dostanete od nás slevu 10 %. Pozor ! Objednávejte e-mailem na adrese info@fayn.cz.

Tato nabídka platí výhradně pro zákazníky, kteří si v minulosti zakoupili FAYN NetPhone 210. K využití této nabídky je třeba doložit nákup telefonu dokladem o koupi (stvrzenka, faktura). Slevu lze uplatnit pouze na 1 ks zboží. Tato nabídka platí do konce měsíce června 2006.

Hlasová schránka v provozu [BETA]

Konečně ! Vyzkoušejte si hlasovou schránku. Aktivaci a deaktivaci hlasové schránky za vás provedeme na vaši žádost na Zákaznickém centru. Aktivace, deaktivace a používání hlasové schránky je teď ZDARMA. Jak to funguje ?

Nyní, v testovacím provozu, je hlasová schránka bez možnosti nastavení rozšiřujících parametrů a o aktivaci a deaktivaci je třeba požádat naše Zákaznické centrum. V rámci ostrého provozu bude nastavení hlasové schránky dostupné via Individuální zónu.

Pozvěte přátele a užijte si svůj dárek

Rozešlete svým známým a přátelům pozvánky do sítě FAYN.

Víte o tom, že za každého nového člena naší služby dostanete + 100 Kč ke svému kreditu ? Pozvěte k volání v naší síti své přátele a vyberte si svoji odměnu! Jak na to ?

 Čím více provoláte, tím více dostanete

Užijte si volání a vyberte si z atraktivních bonusů a výhod. Každý náš aktivní zákazník je automaticky členem klubu FAYN. Z nabídky FAYN klubu tentokrát vybíráme :

Nové jméno a ještě lepší služby

Změnili jsme jméno. FAYN.CZ se mění ve FAYN Telecommunications.

FAYN Telecommunications je nové jméno naší společnosti, se kterou jste se dosud setkávali pod jménem FAYN.CZ s.r.o. Změnou jména otevíráme novou a lepší etapu života naší firmy. Některé inovace jste již zaznamenali, avšak ty nejvýznamnější pro vás teprve připravujeme. Zatímco obchodní jméno společnosti se změnilo na FAYN Telecommunications, mimořádně úspěšná značka VoIP služeb FAYN pokračuje !

Stále pro vás připravujeme nová vylepšení a nabídky. Na čem pracujeme právě nyní ?

Článek ze dne 18. května 2006 - čtvrtek