logo itpoint.cz

FIREMNÍ CHAT - IP technologie na ústřednách Siemens

Zajímá Vás fenomén dnešní doby - IP telefonie ? Chcete se dovědět víc a mít informace z první ruky ? Chcete nasadit systém s IP technologií ve své firmě a nevíte jak na to ? Máte obavy z internetové telefonie ? Odpovědi na tyto a mnohé jiné dotazy můžete získat v rámci pořádaného firemního chatu, který se koná v pátek 19.5. 2006 v době od 10:00 do 14:00 hodin !

V průběhu posledních několika let se trh telekomunikačních služeb dynamicky vyvíjí a dříve dodané pobočkové telefonní ústředny se již s novým trendem IP technologií nedokáží vyrovnat.

Úspora provozních nákladů, spolehlivost a jednoduchost - to jsou hlavní argumenty, které nyní jasně hovoří "PRO" při Vašem rozhodování o výměně nebo pořízení nového pobočkového systému s použitou IP technologií pro hlasové služby ! Chcete se o této problematice dozvědět víc ?

Pokud ANO, tak si do svého diáře pečlivě poznamenejte datum - PÁTEK 19.5. 2006 / 10:00 hodin, kdy bude na itpoint.cz / CHAT (http://www.itpoint.cz/business_chat) aktivována místnost "Rosch s.r.o." pro firemní chat k tématu "IP technologie na ústřednách Siemens".

V uvedeném termínu od 10:00 až do 14:00 hod. zde budete moci klást libovolné dotazy k tomuto tématu, na které bude odpovídat zástupce společnosti Rosch s.r.o., která je TopPartnerem společnosti Siemens a má bohaté zkušenosti s realizací těchto řešení pro malé a střední firmy.

Tipy na Vaše dotazy :

Článek ze dne 15. května 2006 - pondělí