logo itpoint.cz

Internetová revoluce pokračuje i o Vánocích

VOLNÝ naděluje dárky - k rychlému internetu poukázka na nákup v DATARTu až ve výši 1000,- Kč !

Společnost VOLNÝ, významný telekomunikační operátor, připravila pro své nové zákazníky vánoční dárek. Každý, kdo si v době od 13. listopadu do 31. prosince 2006 objedná internetové připojení od VOLNÝ, získá poukázku na nákup v obchodechDATART, a to až v hodnotě 1000,- Kč.

V září roku 2006 představil VOLNÝ zákazníkům nové portfolio ADSL služeb. Ve své nabídce přinesl nejvýhodnější internetové připojení na českém trhu a možnost získat internet v rámci balíčku s hlasovými službami zcela zdarma.

Pokud si nyní, v době od 13. listopadu do 31. prosince 2006, zákazníci objednají internetové připojení, a to jak v rámci balíčku s hlasovými službami, tak i samostané internetové připojení, získají poukázku na nákup v obchodech Datart, a to podle zvoleného rychlostního tarifu :

Zakazníci si mohou vybrat internetové připojení a dárek od VOLNÝ, který jim vyhovuje. Aktivace služby je zdarma. Poukázka bude zákazníkovi zaslána po aktivaci služby. Nabídka platí pro objednávky uskutečněné prostřednictvím internetových stránek, prostřednictvím Zákaznického centra VOLNÝ (prodejní linka 800 880 880) nebo u vybraných partnerů.

Článek ze dne 15. listopadu 2006 - středa