logo itpoint.cz

Internetové připojení ADSL si získává další příznivce

Internetové připojení ADSL je mezi běžnými uživateli a domácnostmi stále populárnější. Díky příznivým cenám a jednoduchosti instalace se stává dostupnější pro všechny uživatele internetu. Telekomunikační operátor VOLNÝ nyní všem novým zákazníkům, kteří si do konce prázdnin pořídí VOLNÝ ADSL, navíc přidá ke smlouvě dárek v podobě MP3 přehrávače nebo značkové tašky Husky.

Vysokorychlostní internet VOLNÝ ADSL je jednou z nejlevnějších variant internetového připojení na českém trhu. Jeho cena začíná na 389,- Kč bez DPH za měsíc. Zákazníci, kteří se pro VOLNÝ ADSL rozhodnou do konce srpna 2006 mohou očekávat atraktivní dárek.

Jedná se o MP3/WMA přehrávač značky Teac (paměť 512 MB, digitální záznamník, USB2.0 disk). V případě VOLNÝ ADSL 512 (rychlost 512/128 kbit/s) zákazník získá praktickou outdoorovou tašku značky HUSKY. Aktivace služby je zdarma.

Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ uvádí: "Připojení ADSL je v současné době dostupné na více než 90 % pevných linek v ČR. Od počátku roku se počet ADSL přípojek zvýšil zhruba 45 % a v červenci dosáhl počtu 400 000. Co se týká ADSL v porovnání s dalšími typy připojení, například na rozdíl od vytáčeného připojení se jeho podíl stále zvyšuje. Předpokládáme, že význam ADSL bude i nadále stoupat."

Výhodou služeb VOLNÝ ADSL je možnost být připojen neomezeně dlouho a v jakoukoliv denní dobu. Cena služby je odstupňována dle rychlosti připojení. Minimální limit přenosu dat činí (u VOLNÝ ADSL 512) 2GB, v případě variant Plus není limit přenosu dat stanoven. Varianty Plus jsou navíc bez poplatku TO2 (Českému Telecomu). Za službu VOLNÝ ADSL platíte stále stejnou částku, tato služba automaticky zamezuje nevědomému přesměrování internetového připojení na linky se zvýšenou tarifikací.

VOLNÝ se svým ADSL oslovuje i další potenciální internetové uživatele. Láká nejen nízkými cenami, ale zejména snadností instalace služby, které je i pro laika otázkou několika minut. Zákazníkovi je doručen tzv. samoinstalační balíček, který obsahuje veškeré potřebné vybavení pro instalaci a provoz služby. V každém balíčku je přehledný návod jak ADSL zapojit. V případě, že si zákazník neví rady, může se obrátit na zákaznické centrum VOLNÝ.

Článek ze dne 23. srpna 2006 - středa