logo itpoint.cz

INVEX2006 - Mobility Extension a další novinky

Vedle úspěšných produktů z řady VoIP, PBX a GSM aplikací bude 2N TELEKOMUNIKACE na letošním INVEXU propagovat průlomovou novinku v konvergenci telekomunikačních služeb, nazvanou Mobility Extension. Do prostředí integrovaných komunikačních služeb zapojila GSM mobilní telefon v roli dvojníka kancelářského telefonu.

Veřejnost často vnímá nabídku na trhu telekomunikačních služeb jako nepřehlednou změť tarifů a nabídek. Málokdy se od samotných poskytovatelů dozví, jak ji nejlépe využít. Tradicí se stává to, že zajímavé řešení na využití přináší nezávislí výrobci. 2N v tomto případě nezaváhala a představuje službu Mobility Extension, která změní Vaši pevnou linku v kanceláři na mobilní telefon a umožní Vám využívat všechny funkce ústředny.

Co to v praxi znamená ? Již nemusíte čekat na důležité hovory v kanceláři, a nebo se obávat, že zmeškáte hovor, který Vám může přinést velice významnou zakázku. Jste dosažitelní při cestě do práce nebo doma, pokud se rozhodnete pracovat právě tam. Váš mobilní telefon plně nahrazuje pevnou linku a zvoní vždy společně s ní. Je zcela na Vás, na kterém z telefonů hovor vyzvednete.

"Při návrhu a vývoji Mobility Extension jsme se soustředili i na ergonomii služby. Pro uživatele nejsou důležité desítky kombinací služeb a jejich kódy, většinou potřebuje jednoduše službu aktivovat a přijímat hovory," říká ing. Oldřich Stejskal, generální ředitel 2N. "Mobility Extension umožňuje snadno přecházet mezi kanceláří a prací doma nebo v terénu. To je klíčová vlastnost."

Pro zájemce o tuto službu 2N připravila také nový web www.mobility-extensions.cz , s jednoduše popsanými výhodami využívání služby.

Vedle této novinky se 2N na INVEXu účastní také projektu VoIP & Broadband Expo, který má za cíl ukázat přednosti a dostupné možnosti prostředí širokopásmového přístupu k internetu, tedy i hlasového spojení Voice over IP. O tom, že VoIP je pro 2N velmi perspektivní svědčí i to, že toto prostředí je implementováno ve všech produktových řadách. Malé GSM brány ATEUS-VoiceBlue, multikanálové GSM brány ATEUS i nová ústředna ATEUS-NETSTAR počítají s VoIP jako s plnohodnotným komunikačním zařízením a 2N je úspěšně prodává na světových trzích.

Více informací o novinkách získáte na stánku 40 v hale F, v rámci projektu VoIP & Broadband Expo nebo na webových stránkách 2N TELEKOMUNIKACE.

Článek ze dne 9. října 2006 - pondělí