logo itpoint.cz

JAJAH - volejte zdarma po celém světě

JAJAH nyní v České republice nabízí volání z telefonu na telefon zdarma do většiny nejčastěji volaných míst celého světa. Registrovaní uživatelé v České republice mohou nyní zdarma telefonovat do Německa, Velké Británie, USA, Číny a mnoha dalších zemí !

Pokud si chcete zatelefonovat, stačí navštívit internetové stránky na http://www.jajah.com a zadat vaše telefonní číslo a telefonní číslo volaného. Nejlepší na tom je, že k rozhovoru používáte váš běžný telefonní přístroj !

Telefonní hovory do oblastí, kde volání není úplně zdarma, jsou nabízeny za velmi nízké ceny, které jsou obvykle o 80 procent levnější než je cena běžných mezinárodních hovorů.

Roman Scharf, spoluzakladatel společnosti JAJAH, řekl : "Společnost JAJAH boří hranice globální komunikace. Firma JAJAH je vůbec první firmou, která nabízí bezplatné telefonování z běžných telefonních přístrojů."

Webovské telefonní služby společnosti JAJAH se velmi snadno používají - stačí jenom vytočit telefonní číslo a mluvit do telefonního přístroje obvyklým způsobem. Číslo volaného ale zadáváte na internetových stránkách společnosti JAJAH.

Volání zdarma není jen časově omezenou nabídkou, ale naopak součástí strategie společnosti JAJAH. Neplatíte žádné měsíční poplatky, žádné poplatky za registraci, ani nemusíte podepisovat žádné závazné smlouvy.

O společnosti JAJAH

JAJAH JAJAH, nejpokrokovější globální komunikační firma, nabízí elegantní a jednoduchá řešení pro volání prostřednictvím internetu, zdarma nebo za nízké ceny. Přitom nemusíte používat sluchátka, mikrofony, stahovat software ani mít vysokorychlostní připojení k internetu.

Společnost JAJAH věří, že díky spojení toho nejlepšího co nabízí internet, s tím nejlepším co nabízí tradiční telefonie, může nabídnout svým zákazníkům skvělá řešení pro telefonování za ceny rovnající se zlomku běžných cen.

Společnost JAJAH spojuje lidi prostřednictvím telefonů (pevných i mobilních) a to jak v místním, tak globálním měřítku. Na rozdíl od ostatních firem, které se snaží počítačem nahradit telefonní přístroj, společnost JAJAH věří, že pro většinu lidí zůstane telefonní přístroj i nadále nejoblíbenějším způsobem vedení telefonického rozhovoru. Společnost JAJAH byla založena v roce 2005 Romanem Scharfem a Danielem Mattesem, kteří jsou motivováni vizí globální komunikace bez hranic v oblastech telefonních přístrojů, sazeb hovorného, propojovaných míst a funkčnosti. Firma JAJAH má kanceláře v Mountain View (Kalifornie), v Lucembursku a Tel Avivu.

Článek ze dne 27. července 2006 - čtvrtek