logo itpoint.cz

Na konferenci a výstavě IP Telephony Workshop se budeme věnovat tématu Unified Communications

"Téma Unified Communications již více jak 8 let zaujímá přední pozici na světových konferencích věnovaných IP telefonii. Situace v podnikové sféře však tuto situaci zdaleka neodráží. Proto jsme pro účastníky přednáškového bloku IP Telephony Workshop připravili konkrétní scénáře, jak mohou snadno a s úspěchem využít Unified Communications ve svých obchodních procesech", říká ing.Pavel Vrzák, ředitel společnosti Atlantistelecom ...

Společnost Atlantis telecom připravila ve spolupráci se svými partnery společnostmi Aastra Matra a Microsoft ucelené řešení, které přináší moderní nástroje pro integraci komunikačního systému a aplikací určených pro řízení a správu podnikových procesů.

Konceptu Cisco Unified Communications budou věnovány přednášky společnosti Cisco Systems. Dozvíte se jak zefektivnit podnikové procesy při využití toho konceptu a seznámíte se i s novinkami v této oblasti.

 IP Telephony Workshop IPTW se koná ve dnech 21. - 22. listopadu v konferenčních prostorech hotelu Olympik Tristar Praha. Další komunikační technologie a služby v oblasti internetové telefonie představí přední společnosti v oboru jako např. Ericsson, T-System Pragonet, IBM, DAMOVO, Interbell, Retia.

Program celé konference naleznete ZDE.

Článek ze dne 15. listopadu 2006 - středa