logo itpoint.cz

Nová verze TrustPort Internet Gateway

Nová, již čtvrtá generace produktu TrustPort® Internet Gateway z dílny AEC, s sebou přináší další zdokonalení týkající se zejména správy řešení, jeho zabezpečení, detekčních vlastností a zrychlení metod detekce spamů.

Díky zcela nové implementaci autentizačních metod byla zajištěna možnost téměř libovolné integrace TrustPort® Internet Gateway do existujících komunikačních struktur zákazníka.

Pojďme se nyní na avizované změny podívat podrobněji, hlavní změnou v této verzi je implementace autentizačních nástrojů s vazbou do LDAP/Active Directory (AD).

Jedná se především o :

Další změny a vylepšení se týkaly především funkčnosti celého řešení a detekčních metod spamů. Jednalo se zejména o bezpečnostní vylepšení - integraci firewallu do TrustPort® Internet Gateway a možnost jeho konfigurace v grafickém rozhraní, ale také :

Výraznou změnou prošly také informace o zpracování zpráv, tato změna se týkala především detailnějšího logování s možností automatického mazání a zálohování logů.

Přestože nová verze produktu TrustPort® Internet Gateway má celou řadu nových vlastností, které jistě ocení nejen stávající, ale i noví zákazníci, tak vězte že neusínáme na vavřínech a již nyní Vám můžeme prozradit, že v plánovaném update této verze (s číslem 4.5) se objeví nástroj Delivery Doctor, tedy vlastnost umožňující analýzu logu a snadné sledování cesty e-mailu přes TrustPort® Internet Gateway.

Článek ze dne 9. května 2006 - úterý