logo itpoint.cz

Nová verze TrustPort Workstation 2.0 se představuje

TrustPort® Workstation je integrované řešení poskytující komplexní technologii zabezpečení počítačových stanic z hlediska virů, spamu, hackerů a dalších kybernetických hrozeb. Aplikace se již brzy dočká zásadní aktualizace svého integrovaného antivirového systému, která přinese řadu nových a významných vlastností a vylepšení. Na co se můžeme v nové verzi těšit a co od ní očekávat ?

Bezpečnostní řešení TrustPort® Workstation se oproti své konkurenci již od svého samého počátku odlišuje především pestrou paletou a tím i celkovou úrovní poskytované bezpečnosti. Kromě dnes již „standardního“ antiviru a personálního firewallu totiž TrustPort® Workstation zahrnuje také propracovanou metodu zabezpečení uživatelských dat metodou vytváření on-line šifrovaných virtuálních disků, bezpečnou skartaci dat a v neposlední řadě i pokročilé možnosti zabezpečení datových souborů elektronickým podpisem a časovým razítkem.

Plánovaná nová verze TrustPort® Workstation ponese číselné označení 2.0. Změna prvního čísla verze obecně předznamenává, že jde o verzi zahrnující svým významem přelomové změny a vylepšení. Dlužno podotknout, že všechny tyto změny se týkají antivirového systému.

Konkrétně se jedná především o následující vylepšení stanicového antivirového softwaru :

To je tedy rekapitulace těch nejvýznamnějších vlastností, které nová verze TrustPort® Workstation 2.0 přinese. Novou verzi TrustPort® Workstation uvedeme na trh ve třetím čtvrtletí tohoto roku.

Stávající zákazníci s platnou technickou podporou si ji budou moci zdarma stáhnout z naší registrované části webu, kde uveřejňujeme aktuální verze (zákazníkem zakoupených) produktů.

Článek ze dne 25. července 2006 - úterý