logo itpoint.cz

Nové snímače čárových kódů řady PowerScan, QuickScan a Magellan

Tyto výrobky vhodně doplňují produktové portfolio společnosti PSC a přinášejí nové možnosti využití snímačů v maloobchodě, velkoobchodě, distribučních centrech, kancelářích a průmyslovém prostředí.

Společnost PSC Inc., dceřinná společnost koncernu DATALOGIC uvedla na trh nové produkty pro snímání čárových kódů :

 PowerScan 7000 PowerScan 7000 Standard Range Linear Imager (SRI) rozšiřuje řadu osvědčených ručních průmyslových snímačů PowerScan. Snímač se vyznačuje vysokou robustností a velmi dobrými čtecími parametry. Díky odolné konstrukci IP65 a pracovní teplotě v rozsahu -30 až +50°C je určen pro aplikace v náročném průmyslovém prostředí.

Díky použití unikátního hardware a dekódovacích algoritmů je dosaženo rychlosti snímání 500 scanů za sekundu, což řadí PowerScan 7000 mezi nejrychlejší průmyslové snímače čárového kódu. Pro případ vyšších nároků na kvalitu a spolehlivost čtení kódů je k dispozici také model s laserovým snímačem. Podobně jako u všech snímačů řady PowerScan, je také u řady 7000 možno zvolit rozhraní RS-232, KBW, USB, Wand Emulation, IBM POS a jednotlivé modely jsou kompatibilní i co se týče připojovacích kabelů.


Bezdrátový snímač čárového kódu QuickScan 6500BT doplňuje řadu snímačů QuickScan. Díky použité moderní technologii Linear Imager pro čtení čárových kódů a technologie Bluetooth pro bezdrátový přenos dat je snímač QuickScan 6500BT optimálním řešením pro různé aplikace v kancelářském prostředí či lehkém průmyslu.

Snímač se vyznačuje robustní konstrukcí, vysokou spolehlivostí a kvalitním čtením všech běžných typů čárových kódů (rychlost čtení až 450 scanů/s), 2D kódů PDF- 417 či Mikro PDF. Řešení bezdrátového přenosu dat pomocí technologie Bluetooth s dosahem 10m a příznivá cena řadí snímač QS6500BT mezi nejlepší produkty této kategorie, jenž je možné v současnosti na trhu najít.

 QuickScan 6500BT

 Magellan 1000i Magellan 1000i je výkonný všesměrový snímač s "imaging" technologií určený pro aplikace v prodejnách či lehkém průmyslovém prostředí.

Snímač se vyznačuje malými rozměry, všesměrovou charakteristikou čtení a díky vyloučení pohyblivých částí také vysokou spolehlivostí. Typické využití snímačů je u pultového prodeje různého zboží.

Společnost PSC Inc. je na českém trhu zastoupena prostřednictvím společnosti Barco - dodavatele komplexních řešení v oblasti čárových kódů a rfid. Společnost Barco je hlavním distributorem terminálů a snímačů PSC včetně technické podpory a pozáručního servisu.

O společnosti PSC Inc.

 www.psc.com PSC Inc., dceřinná společnost koncernu DATALOGIC, je celosvětovým dodavatelem produktů pro automatické snímání čárových kódů a mobilní sběr dat. Společnost PSC® nabízí širokou škálu výrobků a služeb zahrnující zařízení pro automatizaci, automatické snímání, mobilní sběr dat a bezdrátovou komunikaci. Společnost PSC zaujímá první místo na světě v prodeji stacionárních snímačů. Produkty PSC jsou nasazeny v řadě odvětvích včetně maloobchodu, velkoobchodu a distribuce, průmyslové a potravinářské výroby, přepravy a logistiky. Produkty společnosti PSC jsou dostupné prostřednictvím sítě partnerů ve více než 100 zemích po celém světě.

Článek ze dne 15. února 2006 - středa