logo itpoint.cz

O2 Internet Expres navyšuje datové limity

Společnost Telefónica O2 Czech Republic opět vylepšuje službu O2 Internet Expres. Nově od 20. prosince 2006 navyšuje datové FUP limity u služby O2 Internet Expres pro své stávající i nové zákazníky a to při zachování původní ceny.

Datový limit bude jako váno ční dárek plošn ě navýšen všem uživatel ům O2 Internet Expres v jeden okamžik, takže zákazníci nemusí o zvýšení limitu žádat.

"Snažíme se nabízet našim zákazníkům vždy ty nejlepší služby a s tím souvisí i jejich průběžné vylepšování. V únoru jsme u služby O2 Internet Expres razantně navýšili přenosové rychlosti, nově díky vyšším datovým limitům budou moci naši zákazníci plnou rychlostí přenést až třikrát více dat než dosud. Nové limity představují neomezený vysokorychlostní internet pro většinu zákazníků. Věříme, že opětovné vylepšení komfortu služby O2 Internet Expres naši zákazníci ocení," říká Andrei Torriani, výkonný ředitel marketingu společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Datové limity O2 Internet Expres se mění následovně :

Služba původní limit : 
(GB/zúčtovací období)
nový limit :
(GB/zúčtovací období)
O2 Internet Expres 512 1 3
O2 Internet Expres 2048 8 12
O2 Internet Expres 3072 12 20
O2 Internet Expres 4096 20 30

Služby vysokorychlostního internetu jsou v současné chvíli přístupné na více než 97 % všech pevných linek společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Článek ze dne 8. prosince 2006 - pátek