logo itpoint.cz

O2 rozšiřuje nabídku vánočních dárků pro všechny zákazníky

Další fantastickou nabídku pro nové i stávající zákazníky nachystala na letošní Vánoce společnost Telefónica O2 Czech Republic. Jedná se o lahůdku v podobě kombinovaných promo akcí ...

Dlouhé víkendy zdarma nyní i pro nové zákazníky a zákazníky, kteří se rozhodnou přejít z předplacených služeb na paušální a vyberou si jakýkoli ze zvýhodněných Max tarifů nebo se rozhodnou pro standardní tarif a koupi telefonu za zvýhodněnou cenu. Volání zdarma od pátku do neděle platí za stejných podmínek i pro stávající zákazníky, kteří nově využijí některou ze speciálních nabídek (volání se zvýhodněnými Max tarify nebo standardní tarify s telefonem za zvýhodněnou cenu již od 1 Kč) při zřízení služby O2 Tandem – ke každé nové Tandem SIM kartě tři měsíce zcela bez paušálu a navíc 75 minut volání zdarma.

Dlouhý víkend - volání od pátku do neděle zdarma

Od 7.12. 2006 získá po aktivaci službu Dlouhý víkend zdarma i každý zákazník, který se nově rozhodne pro zvýhodněný tarifem Max nebo standardní tarif a telefon za zvýhodněnou cenu. Dostane tak dvojnásobně výhodnou nabídku volání až o 60% levněji (s Max tarify) nebo možnost pořízení mobilu již od 1 Kč spolu s voláním 3 dny v týdnu zdarma až na 1 rok (období podle typu tarifu) :

Tarif Počet měsíců s víkendovým voláním zdarma
O2 SMS 6 měsíců
O2 Bronz 6 měsíců
O2 Silver 6 měsíců
O2 Gold 12 měsíců
O2 Platinum 12 měsíců
O2 Diamant 12 měsíců

* Nabídka nadále platí i pro O2 Simple tarify a standardní tarify při uzavření smlouvy na 6 měsíců (nabídka platná od 1.11.)

Noví tarifní zákazníci i ti, kteří přecházejí z předplacených služeb a rozhodnou se aktivovat službu „Volání od pátku do neděle zdarma“ do 31. ledna. 2007, budou mít v rámci předvánoční promo akce až na jeden rok víkendového volání do všech sítí, tedy i na pevné linky, zdarma. K získání této služby je podmínkou zřízení vybraného tarifu s úvazkem na 6 měsíců (v případě tarifů O2 Simple a standardních tarifů) nebo dva roky (v případě Max tarifů nebo standardních tarifů s telefonem za zvýhodněnou cenu) a zmiňovaná aktivace služby. Nyní si tedy mohou O2 dlouhé víkendy užívat zákazníci s jakýmkoli tarifem v nabídce společnosti.

O2 Tandem přináší 3 měsíce bez paušálu a celkem 75 minut volání zdarma

Pokud se rozhodnete pro tarif O2 Tandem, dostanete navíc s každou nově aktivovanou Tandem SIM kartou k 10ti minutám volání do sítě O2 dalších 15 minut volání do všech sítí jako dárek. Navíc za první tři měsíce nezaplatíte ani korunu paušálu. O2 Tandem tedy ve speciální vánoční akci, která trvá do 31. 12. 2006, přináší 75 minut volání zcela zdarma.

Článek ze dne 8. prosince 2006 - pátek