logo itpoint.cz

Olympijská personální změna ve společnosti ANECT a.s.

Novým vedoucím oddělení organizace a řízení se od května stává Martin Kovář ...

Od května nastupuje do společnosti ANECT a.s. na pozici vedoucího oddělení organizace a řízení Martin Kovář. Vystřídá tak na této pozici dosavadního vedoucího Igora Požára, který z firmy odchází. Jeho hlavním úkolem bude řízení lidských zdrojů (personalistika, recruitment, vzdělávání) a řízení kvality (inovace a zjednodušení provázaného systému procesů ISO, ISMS a OUI).

 Martin Kovář Martin Kovář do společnosti ANECT přichází z advokátní kanceláře Chase Pullman, kde působil ve funkci ředitele pro rozvoj. Předtím působil ve školství, ve státní v správě nebo NNO.

Pracoval mimo jiné jako poradce premiéra Vladimíra Špidly,pro ICT tři roky byl členem dozorčí rady Českého Telecomu a Eurotelu.

Je aktivním statutárem nebo členem v několika neziskových organizacích jako jsou nadace ČEZ, Eurotel, Charta 77 až po sportovní kluby a organizace. 

Martin Kovář je, i přes svůj handicap, velký sportovec. Z posledních letních paralympijských her v Athénách přivezl 3 zlaté medaile z plavání a je držitelem několika světových rekordů. Je také vášnivý rybář.

Článek ze dne 23. května 2006 - úterý