logo itpoint.cz

PeerMe spouští službu Volné mobilní volání v českém jazyce

Tato služba umožní uživatelům v České republice používat grafické rozhraní na jejich mobilních telefonech v místním jazyce. Software lze stáhnout z internetových stránek společnosti.

Společnost hlasových komunikačních technologií PeerMe,Inc., která umožňuje bezplatnou celosvětovou komunikaci prostřednictvím mobilních telefonů, oznámila dostupnost svých služeb v českém jazyce.

Zakladatel a generální ředitel společnosti Tom Lasater říká : "Pro naše uživatele ve více než 120 zemích je důležité, aby mohli používat služby společnosti PeerMe co nejjednodušším způsobem. Proto zavádíme tuto službu v tomto měsíci ve více než 20 nových jazycích."

PeerMe používá technologii VoIP s cílem umožnit uživatelům mobilních telefonů vzájemnou komunikaci odkudkoliv na světě kamkoliv na světě bezplatně. Uživatelé mohou platit svým mobilním operátorům paušální poplatek za vysokorychlostní mobilní přenos dat a mohou používat PeerMe pro neomezená bezplatná volání ze svých mobilních telefonů.

O společnosti PeerMe

 PeerMe PeerMe, Inc. je společnost komunikačních technologií se sídlem v Silicon Valley, která nabízí platformu pro hlasovou komunikaci mezi dvěma osobami a zasílání okamžitých zpráv, která podporuje protokol VoIP ("Voice over Internet Protocol"), komunikaci mezi počítači a mezi počítačem a příručním zařízením pro hlasovou komunikaci, zasílání okamžitých zpráv, a přenos souborů mezi dvěma osobami přes veřejné internetové přípojky. Tato soukromá společnost byla založena v roce 2004, sídlí v Mountain View, v Kalifornii a má své kanceláře také v Japonsku, Jižní Koreji, Číně, Indii, Bulharsku a Texasu.

Článek ze dne 28. června 2006 - středa