logo itpoint.cz

Počítače BARBONE jsou připraveny pro VoIP

Jeden z největších českých producentů počítačových sestav - společnost T.S. Bohemia a.s. a přední český VoIP operátor FAYN Telecommunications se dohodli na strategickém obchodním partnerství ...

Všechny nově dodávané počítače BARBONE teď navíc obsahují náhlavní soupravu pro volání přes internet, aktivaci telefonního čísla v síti FAYN, 1 měsíc volání bez poplatku, volání do pevných sítí v ČR za měsíční paušál a uvítací kredit 100,- Kč.

"Díky této dohodě je teď volání přes internet ještě snazší a dostupnější než kdykoliv předtím. Zákazníci mohou získat novou počítačovou sestavu připravenou pro VoIP, anebo odbornou radu a pomoc při výběru řešení pro VoIP přímo u svého oblíbeného prodejce," dopl ň uje Dalibor Kaláb - jednatel spole č nosti FAYN Telecommunications.

FAYN a T.S. Bohemia navíc brzy vyhlásí společnou soutěž pro všechny hosty internetového obchodu T.S. Bohemia na adrese www.tsbohemia.cz. Hlavními cenami soutěže budou komfortní IP telefony a bezplatné volání.

Sestavy BARBONE lze zakoupit ve všech pobočkách T.S. Bohemia a u řady dealerů BARBONE v celé ČR. Rovněž je lze objednat telefonicky, emailem nebo prostřednictvím internetového obchodu T.S.Bohemia.

Článek ze dne 23. srpna 2006 - středa