logo itpoint.cz

Profesionální serverhosting - dedikované servery Dell, vaše záruka kvality

COOLHOUSING s.r.o., přední specialista v poskytování služeb v oblasti server housingu a dedikovaných serverů, rozšiřuje nabídku o pronájem značkových dedikovaných serverů DELL.

Společnost uzavřela před několika dny dlouhodobou dohodu o spolupráci s českým zastoupením tohoto renomovaného výrobce IT, která umožní uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších klientů vyžadujících dokonalý chod serveru bez sebemenších problémů za velice výhodných podmínek.

Dell servery jsou již samy o sobě mimořádnou zárukou spolehlivosti. Ve spojení s HW servisem garantujícím zákazníkovi opravu jeho serveru během několika hodin od nahlášení závady, vynikající konektivitou v rámci České republiky i zahraničí a v neposlední řadě profesionální zákaznickou podporou tvoří řešení, na jehož stabilitu a bezpečnost se zákazník bude moci spolehnout 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

"Pro většinu zákazníků budou představovat značkové dedikované servery s profesionální HW i SW podporou značnou úsporu nákladů spojených se servisem i zaměstnáním kvalitního administrátora. Základní DELL server s procesorem Intel P4, 1GB RAM, 320GB HDD se 100Mbit/s připojením v rámci ČR a neomezeným přenosem získá zákazník již za 3990,-Kč měsíčně," dodává František Peterka, obchodní ředitel společnosti Coolhousing.

Spolu s touto novinkou se v nabídce společnosti objevuje i administrační program PROFESSIONAL zahrnující za 6990,-Kč měsíčně 6 hodin administrace dedikovaného serveru plus neomezený počet zásahů k obnovení provozu v případě výpadku serveru v režimu 24/7/365 s maximální reakční dobou 2 hodiny.

Služby společnosti začínají na cenách od 990 Kč měsíčně za umístění serveru s neomezeným přenosem dat a 100Mbit připojením do NIX.CZ. Webové stránky společnosti obsahují veškeré informace o nabízených službách v pěti jazykových mutacích: česky, anglicky, německy, holandsky a polsky.

Článek ze dne 15. září 2006 - pátek