logo itpoint.cz

S VOLNÝ TelefoNet volání o Vánocích ZDARMA

VOLNÝ TelefoNet - volání o vánočních svátcích pro všechny zákazníky zdarma. Aktivace služby zdarma a bezdrátový telefon Panasonic za 1,- Kč pro nové zákazníky ...

Společnost VOLNÝ, přední alternativní telekomunikační operátor, připravila pro stávající i nové zákazníky služby VOLNÝ TelefoNet vánoční nadílku. Všichni zákazníci mohou v období od 24. do 26. prosince 2006 volat do pevných i mobilních sítí v rámci ČR zdarma.

VOLNÝ připravil v rámci své vánoční kampaně další dárky pro zákazníky služby VOLNÝ TelefoNet. Noví zákazníci mohou využít aktivace služby zdarma, a to v období od 22. listopadu do 31. prosince 2006, k aktivaci rovněž mohou získat bezdrátový telefon Panasonic pro připojení k VoIP bráně za 1,- Kč.

Všichni zákazníci, kteří službu VOLNÝ TelefoNet využívají, tedy i zákazníci, kteří se teprve rozhodnou si službu zřídit, mohou volat o vánočních svátcích zdarma. Volání v období 24. až 26. prosince 2006 v rámci pevných i mobilních sítí v ČR nebude účtováno.

Služba VOLNÝ TelefoNet poskytuje domácnostem i firemním zákazníkům, kteří mají internetové připojení, možnost využít všech výhod internetové telefonie. VOLNÝ představil službu VOLNÝ TelefoNet v říjnu roku 2005 a jako první v ČR poskytl zákazníkům možnost neomezeného volání do pevných sítí za měsíční paušál. Zákazníci si mohou vybrat ze dvou základních tarifů (Doma Nezavěšuji a Doma Bez Paušálu). U tarifu Doma Nezavěšuji mohou na pevné linky v rámci ČR volat zdarma, pouze za cenu měsíčního paušálu (475,- Kč). Doma Bezpaušálu je tarif, kde zákazník neplatí měsíční paušál, pouze provolanou částku (ceny od 0,58 Kč za minutu).

"Vánoce jsou obdobím, kdy lidé touží být v kontaktu se svou rodinou a přáteli. Telefon bývá v tomto období nejvytíženěnějším komunikačním prostředkem. Z tohoto důvodu chceme našim zákazníkům umožnit, aby svým blízkým zavolali zcela zdarma. Tato akce je jednou z řady "vánočních dárků", které jsme pro naše zákazníky přichystali. Kromě hlasových služeb mohou již nyní využít vánoční akce i zákazníci, kteří si u nás zřídí službu internetového připojení. Získat mohou poukázku na nákup v obchodech Datart, a to až v hodnotě 1000,- Kč," uvádí Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ.

Článek ze dne 24. listopadu 2006 - pátek