logo itpoint.cz

Služba JAJAH nyní i pro mobilní telefony

Společnost JAJAH právě představila novou aplikaci JAJAH Mobile, která umožní zákazníkům uskutečňovat velmi levné dálkové a mezinárodní hovory přímo ze svých mobilních telefonů.

"Nyní můžete uskutečňovat dálkové a mezinárodní hovory přímo ze svých mobilních telefonů, aniž byste museli vytáčet speciální číslo, hledat hotspot (místo či oblast s možností bezdrátového připojení k internetu), používat speciální kartu, podepisovat novou smlouvu nebo dokonce platit za registraci. Nejen, že se jedná o nejlevnější dálkové a mezinárodní hovory, ale jde rovněž o velmi důmyslný a snadný způsob volání," vysvětluje spoluzakladatel společnosti JAJAH Roman Scharf.

Díky aplikaci JAJAH Mobile bude nyní možné uskutečňovat hovory JAJAH prakticky z každého mobilního telefonu. Nejprve půjde o telefony Symbian a J2ME s podporou Javy a brzy o moderní způsob předávání zpráv a řešení pro smart telefony a prohlížeče. Díky tomuto spojení umožní společnost JAJAH uskutečňovat hovory prakticky z jakéhokoliv mobilního telefonu, bez ohledu na operátora, výrobce nebo existující smlouvu.

Aplikaci JAJAH Mobile lze bez problémů nahrát do počítače k stávajícím aplikacím, zákazníci pak mohou spravovat svůj účet přímo na internetových stránkách společnosti JAJAH. Díky spojení klasických telefonů a internetu vytvořila společnost JAJAH nová zajímavá řešení, jako například konferenční hovor (JAJAH Conference Calling), plánované hovory a volání "one click" (jedním stiskem tlačítka) přímo z většiny oblíbených počítačových aplikací.

Abyste mohli využívat tuto službu, musíte si nejprve zřídit účet JAJAH, který je zdarma a bez závazků. Na internetových stránkách http://www.jajah.com se můžete zaregistrovat a najdete zde podrobnosti o této službě.

"Domníváme se, že naše řešení mohou změnit oblast komunikace," řekl spoluzakladatel Daniel Mattes. "Nesnažíme se nejen snižovat náklady na telefonování, ale zároveň vyvíjet stále modernější řešení."

JAJAH, globální společnost, která vyvíjí nejmodernější řešení pro oblast komunikace se snaží přinášet uživatelům zdokonalené aplikace, které umožňují uskutečňování telefonních hovorů za mnohem levněji než tradiční způsoby. Společnost JAJAH umožňuje uskutečňovat zákazníkům bezplatné a levné telefonní hovory, místní i dálkové ze svých počítačů nebo mobilních telefonů. Aplikaci JAJAH lze ovládat velmi snadno. Na internetové stránce http://www.JAJAH.com zadáte své vlastní telefonní číslo, pak číslo na které chcete volat a pak kliknete na tlačítko "Call" ("Volat"). Váš telefon pak začne zvonit. Jakmile ho zvednete, budete okamžitě spojeni.

Článek ze dne 5. října 2006 - čtvrtek