logo itpoint.cz

Spojení společnosti Geomant a SimpliCTI

BIRMINGHAM, VELKÁ BRITÁNIE a CARY, SEVERNÍ KAROLÍNA – Nadnárodní společnost Geomant Enterprise Solutions a americká společnost SimpliCTI Software Solutions Inc. uzavřely koncem června tohoto roku smlouvu o spojení. Cílem tohoto svazku je vytvoření nového silného hráče na světovém trhu v oblasti poskytování služeb spojených informačními technologiemi.

BIRMINGHAM, VELKÁ BRITÁNIE a CARY, SEVERNÍ KAROLÍNA – Nadnárodní společnost Geomant Enterprise Solutions a americká společnost SimpliCTI Software Solutions Inc. uzavřely koncem června tohoto roku smlouvu o spojení. Cílem tohoto svazku je vytvoření nového silného hráče na světovém trhu v oblasti poskytování služeb spojených informačními technologiemi. Nová společnost Geomant Inc. bude nadále rozvíjet získané zkušenosti obou společností v oblasti implementace technologií kontaktních center, IP telefonie, zprávových systémů (messaging), hlasových aplikací apod.

Spojením společnost Geomant Inc. získala v Severní Americe i Evropě takřka okamžitě přední pozici na trhu daného segmentu a zároveň začala působit v Číně a v zemích jihovýchodní Asie.

Společnost Geomant Inc očekává od nastavené strategie agresivního růstu upevnění své pozice a nové příležitosti na celosvětovém trhu. Hlavním cílem nově vzniklé společnosti je uspokojování potřeb zákazníků a obchodních partnerů , které povedou k jejich úspěchu.

Díky poskytování inovativních řešení a zákaznicky orientovaných softwarových produktů spolu s dosaženými zkušenostmi a vysokou odbornou specializací mohou zákazníci i obchodní partneři očekávat od společnosti Geomant Inc :

Společnost Geomant Inc. bude vyvíjet a realizovat jednotná globální obchodní pravidla a postupy pomocí nejnovějších technologií. Bude to velkým přínosem pro mnoho zákazníků, kteří v minulosti museli jednat s mnoha poskytovateli služeb k zajištění realizace hlasových řešení v rámci nadnárodních projektů. Nyní je možno se vyhnout mnoha problémům, které jsou spojeny s takovým postupem, zejména nekonzistentní dodávky kvalitních řešení v hlavních a okrajových trzích. 

Zkušenosti z realizací řešení pro více než 800 zákazníků

Společnost Geomant Inc. implementovala moderní hlasová řešení pro stovky zákazníků v téměř každém vertikálním průmyslovém sektoru. Tyto široké zkušenosti umožnily společnosti Geomant Inc. zavést nejlepší postupy v odvětví, jež mohou být rozšířeny celosvětově pro větší užitek všech zákazníků a obchodních partnerů společnosti Geomant Inc. Společnost Geomant Inc. úzce spolupracuje s předními výrobci hlasových řešení a aktivně se podílí na jejich vývoji, testování (alfa testy), návrzích, ladění a integraci.

Praktické použití technologií příští generace.

Společnost Geomant Inc. pokračuje ve vývoji a testování hlasových aplikací příští generace a proto má jedinečné postavení pro spolupráci se svými zákazníky a obchodními partnery. Společnost Geomant Inc. aktuálně pracuje jak s proprietárními řešeními IP telefonie, tak s řešeními na základě SIP protokolu, hlasovými aplikacemi CRM a s open-source softwarem v oblasti CRM.

O společnosti Geomant Enterprise Solutions

Společnost Geomant Enterprise Solutions se sídlem ve Velké Británii byla založena v lednu roku 2000 a má 80 zaměstnanců v 5 pobočkách v Evropě. Od jejího založení každý rok rostly tržby i zisky. Společnost Geomant poskytuje produkty a služby zahrnující integraci, ladění a podporu systémů PBX, IP telefonie, aplikací pro kontaktní centra a komunikačních řešení v Evropě, Středním Východě a Africe.

O společnosti SimpliCTI Software Solutions

Společnost SimpliCTI Software Solutions, Inc. (dále pouze SimpliCTI) se sídlem v Cary, Severní Karolína, USA byla založena v roce 1997. Pomocí hlavních poboček v Cary, NC, a San Jose, CA obsluhuje společnost SimpliCTI zákazníky v Severní Americe a Asii. Jako systémový integrátor a vývojář software v oblasti řízení vztahů se zákazníky poskytuje společnost SimpliCTI produkty a služby pro úspěšnou implementaci řešení komunikace se zákazníky na platformách hlavních dodavatelů i okrajových technologií. V blízké budoucnosti bude společnost SimpliCTI pokračovat v podnikání jako společnost SimpliCTI Software Solutions.

Kontakty pro bližší informace :

Frantisek Zeman
Geomant Enterprise Solutions
Regional Director CZ&SK, CFO

Tel: + 420 222 194 232 , Mob: + 420 602 255 776
Sokolovska 192/79, Praha 8, Czech Republic

Článek ze dne 17. července 2006 - pondělí