Spojení společnosti Geomant a SimpliCTI

BIRMINGHAM, VELKÁ BRITÁNIE a CARY, SEVERNÍ KAROLÍNA – Nadnárodní společnost Geomant Enterprise Solutions a americká společnost SimpliCTI Software Solutions Inc. uzavřely koncem června tohoto roku smlouvu o spojení. Cílem tohoto svazku je vytvoření nového silného hráče na světovém trhu v oblasti poskytování služeb spojených informačními technologiemi.

BIRMINGHAM, VELKÁ BRITÁNIE a CARY, SEVERNÍ KAROLÍNA – Nadnárodní společnost Geomant Enterprise Solutions a americká společnost SimpliCTI Software Solutions Inc. uzavřely koncem června tohoto roku smlouvu o spojení. Cílem tohoto svazku je vytvoření nového silného hráče na světovém trhu v oblasti poskytování služeb spojených informačními technologiemi. Nová společnost Geomant Inc. bude nadále rozvíjet získané zkušenosti obou společností v oblasti implementace technologií kontaktních center, IP telefonie, zprávových systémů (messaging), hlasových aplikací apod.

Spojením společnost Geomant Inc. získala v Severní Americe i Evropě takřka okamžitě přední pozici na trhu daného segmentu a zároveň začala působit v Číně a v zemích jihovýchodní Asie.

Společnost Geomant Inc očekává od nastavené strategie agresivního růstu upevnění své pozice a nové příležitosti na celosvětovém trhu. Hlavním cílem nově vzniklé společnosti je uspokojování potřeb zákazníků a obchodních partnerů , které povedou k jejich úspěchu.

Díky poskytování inovativních řešení a zákaznicky orientovaných softwarových produktů spolu s dosaženými zkušenostmi a vysokou odbornou specializací mohou zákazníci i obchodní partneři očekávat od společnosti Geomant Inc :

  • kontinuitu poskytování cenově efektivních služeb spojených s prvotřídními hlasovými aplikacemi - manažerské struktury a zdroje / procesy poskytování řešení zůstávají nezměněné
  • rozšíření aktuálně nabízených služeb - zdroje a odborné znalosti společnosti Geomant Inc. budou využívány v Evropě, na Středním Východě, v Africe, Asii a v Severní Americe a budou plně pokrývat hlasové aplikace
  • konzistentní a pozitivní zkušenosti zákazníků v rámci celého podniku

Společnost Geomant Inc. bude vyvíjet a realizovat jednotná globální obchodní pravidla a postupy pomocí nejnovějších technologií. Bude to velkým přínosem pro mnoho zákazníků, kteří v minulosti museli jednat s mnoha poskytovateli služeb k zajištění realizace hlasových řešení v rámci nadnárodních projektů. Nyní je možno se vyhnout mnoha problémům, které jsou spojeny s takovým postupem, zejména nekonzistentní dodávky kvalitních řešení v hlavních a okrajových trzích. 

Zkušenosti z realizací řešení pro více než 800 zákazníků

Společnost Geomant Inc. implementovala moderní hlasová řešení pro stovky zákazníků v téměř každém vertikálním průmyslovém sektoru. Tyto široké zkušenosti umožnily společnosti Geomant Inc. zavést nejlepší postupy v odvětví, jež mohou být rozšířeny celosvětově pro větší užitek všech zákazníků a obchodních partnerů společnosti Geomant Inc. Společnost Geomant Inc. úzce spolupracuje s předními výrobci hlasových řešení a aktivně se podílí na jejich vývoji, testování (alfa testy), návrzích, ladění a integraci.

Praktické použití technologií příští generace.

Společnost Geomant Inc. pokračuje ve vývoji a testování hlasových aplikací příští generace a proto má jedinečné postavení pro spolupráci se svými zákazníky a obchodními partnery. Společnost Geomant Inc. aktuálně pracuje jak s proprietárními řešeními IP telefonie, tak s řešeními na základě SIP protokolu, hlasovými aplikacemi CRM a s open-source softwarem v oblasti CRM.

O společnosti Geomant Enterprise Solutions

Společnost Geomant Enterprise Solutions se sídlem ve Velké Británii byla založena v lednu roku 2000 a má 80 zaměstnanců v 5 pobočkách v Evropě. Od jejího založení každý rok rostly tržby i zisky. Společnost Geomant poskytuje produkty a služby zahrnující integraci, ladění a podporu systémů PBX, IP telefonie, aplikací pro kontaktní centra a komunikačních řešení v Evropě, Středním Východě a Africe.

O společnosti SimpliCTI Software Solutions

Společnost SimpliCTI Software Solutions, Inc. (dále pouze SimpliCTI) se sídlem v Cary, Severní Karolína, USA byla založena v roce 1997. Pomocí hlavních poboček v Cary, NC, a San Jose, CA obsluhuje společnost SimpliCTI zákazníky v Severní Americe a Asii. Jako systémový integrátor a vývojář software v oblasti řízení vztahů se zákazníky poskytuje společnost SimpliCTI produkty a služby pro úspěšnou implementaci řešení komunikace se zákazníky na platformách hlavních dodavatelů i okrajových technologií. V blízké budoucnosti bude společnost SimpliCTI pokračovat v podnikání jako společnost SimpliCTI Software Solutions.

Kontakty pro bližší informace :

Frantisek Zeman
Geomant Enterprise Solutions
Regional Director CZ&SK, CFO

Tel: + 420 222 194 232 , Mob: + 420 602 255 776
Sokolovska 192/79, Praha 8, Czech Republic

Článek ze dne 17. července 2006 - pondělí

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...