logo itpoint.cz

Stuart Evers se stal ředitelem pro mezinárodní obchod v GTS Central European Holding

Do nadnárodní telekomunikační skupiny GTS Central European Holding, jejíž součástí je i český celonárodní operátor GTS Novera, nastoupil v polovině května Stuart Evers, který bude zodpovědný za posilování pozice skupiny GTS CEH na středoevropském telekomunikačním trhu.

Do nadnárodní telekomunikační skupiny GTS Central European Holding (GTS CEH), jejíž součástí je i český celonárodní operátor GTS Novera, nastoupil v polovině května Stuart Evers. Jako Ředitel pro mezinárodní obchod je zodpovědný za posilování pozice skupiny GTS CEH na středoevropském telekomunikačním trhu. Působit bude v pražské kanceláři GTS Novera.

Stuart Evers absolvoval studia marketingu a managementu na dublinské Trinity College a Dublin Institute of Technology. Je členem Marketing Institute of Ireland a European Marketing Confederation. V oblasti telekomunikací pracuje již více než deset let. V rámci evropského regionu zastával různé manažerské pozice ve firmách eircom, TDC nebo Galileo. Poslední čtyři roky působil jako Ředitel pro mezinárodní obchod ve společnosti Český Telecom, kde za tu dobu více než šestkrát znásobil objem ročních obchodů.

Stuart Evers se narodil v irském Dublinu v roce 1973. V Praze žije již přes čtyři roky a také se zde oženil. Mezi jeho záliby patří fotbal, squash, box a lyžování. Je rovněž spisovatelem - svou prózu publikuje pod pseudonymem Tom Connery.

O skupině GTS Central European Holding

Nadnárodní skupina GTS Central European Holding je předním poskytovatelem telekomunikačních služeb ve středoevropském regionu (v České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku a na Slovensku). Společnost poskytuje služby hlasové, datové a IP komunikace, VPN, MPLS a managed bandwidth prostřednictvím vlastních sítí v jednotlivých zemích, propojených vysokokapacitní mezinárodní přenosovou sítí. Za svou aktivní rozvojovou politiku ve středoevropském regionu získala telekomunikační skupina GTS Central European Holding v listopadu loňského roku ocenění Best CEE Wholesale Provider. Ceny pravidelně uděluje významný celosvětový telekomunikační časopis Capacity.

GTS Central Europe: jeden region, jedna síť, jeden kontakt

GTS Central Europe nabízí mezinárodní služby v celém středoevropském regionu. Široké portfolio služeb je našim zákazníkům dostupné pod jednou značkou, prostřednictvím jediného operátora a jedné telekomunikační sítě. Řešení jakýchkoliv telekomunikačních potřeb je díky tomu mnohem jednodušší a efektivnější a přináší zákazníkům velké úspory. K vyřešení všech požadavků jim stačí pouze jeden kontakt, vše ostatní zajistí GTS Central Europe.

Článek ze dne 14. června 2006 - středa