logo itpoint.cz

Telefónica O2 představuje letní nabídku služeb na Eurotel Live

Společnost Telefónica O2 Czech Republic a.s. připravila pro zpříjemnění letních dnů svým zákazníkům nabídku sportovního zpravodajství zdarma, vybrané Uvítací melodie za pouhých 10,- Kč a rozšířila nabídku služeb k filmu Garfield 2.

Od 1. srpna do 30. září 2006 si mohou zákazníci vyzkoušet zdarma sportovní zpravodajství iDNES, a to SMS nebo MMS verzi.

iDNES SMS Sportovní zpravodajství

S iDNES SMS Sportovním zpravodajstvím, máte možnost obdržet každý den výsledky fotbalové a hokejové reprezentace, klubu v evropských soutěžích, světové rekordy, významné úspěchy českých reprezentantů v ostatních sportech, kompletní výsledky nejvyšší fotbalové a hokejové soutěže a informace o předních sportovních událostech a výsledcích. Pro objednání služby stačí zaslat SMS ve tvaru A SPORT SMS na číslo 999888.

iDNES MMS Sportovní zpravodajství

Aktuální sportovní zpravodajství přináší každý den jednu MMS s krátkým textem k čerstvé události, doplněným obrazovou informací, případně zvukovým komentářem. Jde zejména o zprávy z fotbalové ligy, mezistátních utkání, hokeje, sportovních šampionátů, tenisového Grand Slamu a Davis Cupu, golfových turnajů, závodů Formule 1 a automobilových rallye. Pro objednání služby zašlete SMS ve tvaru A SPORT MMS na číslo 999888.

Po celý srpen mohou zákazníci také využít nabídku na webovém a wapovém portálu Eurotel Live! a stáhnout si některou z desíti vybraných Uvítacích melodií za zvýhodněnou cenu 10,- Kč.

Pro příznivce kocoura Garfielda připravila Telefónica O2 rozšíření stávající nabídky o nová pozadí, MMS obrázky a JAVA hru k premiéře filmu Garfield 2, který přijde do našich kin 10. srpna 2006. Více informací naleznete na webových stránkách www.garfield.cz.

Článek ze dne 1. srpna 2006 - úterý